Biznes

BMW X6 – prowokuje i fascynuje

BMW X6 – prowokuje i fascynuje

Rosnąca popularność SUV-ów sprawiła, że ich posiadaczom coraz trudniej wyróżnić się w tłumie praktycznie identycznych aut. Są jednak samochody, które odchodzą od utartych schematów i podążają własnymi drogami. Tak jest w przypadku BMW X6. Teraz model ten jest dostępny najlepszej ofercie rocznika 2020 w BMW Leasing 0%.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

BMW X6 nie jest klasycznym SUV-em, nie ma też nadwozia typowego dla coupé. Ten model to coś więcej. X6 stworzyła zupełnie nowy segment – Sports Activity Coupe (SAC). Łączy on w sobie praktyczność SUV-a i DNA coupé.

Obecne BMW X6 to trzecia generacja tego modelu. Parzyste auta z rodziny X są coraz chętniej wybierane przez polskich kierowców. Dziś modele X2, X4 i X6 stanowią już 13% sprzedaży w Polsce. Sam koncept jest coraz chętniej naśladowany przez innych producentów.

BMW X6 przykuwa uwagę bezkompromisową stylistyką nadwozia. Nie sposób nie zauważyć dużej i charakterystycznej atrapy chłodnicy. W opcjonalnej wersji "Iconic Glow" tworzy ona niezwykle mocny akcent wizualny. Dzięki technologii LED atrapa może być podświetlana podczas jazdy lub przy otwieraniu i zamykaniu samochodu.

BMW X6 nie musi być w ruchu, aby przyciągać spojrzenia. Auto imponuje muskularną sylwetką i szerokim rozstawem kół, a linia nadwozia jest bardzo dynamiczna. Indywidualny charakter X6 możemy kształtować dzięki pakietowi BMW Individual. Wyjątkowość auta może podkreślić na przykład metalizowany lakier w kolorze ametrynu. Zawiera on efektowny pigment Xirallic, który sprawia, że w zależności od intensywności i kąta padania świata, samochód mieni się w fascynujący sposób.

Emocje i komfort gwarantowane

Wewnątrz BMW X6 czuć sportowego ducha samochodu. Model został bardzo dobrze wyposażony już w podstawowej wersji. Znajdziemy tutaj m.in. skórzane sportowe fotele przednie z elektryczną regulacją i pamięcią ustawień. Lepsze trzymanie, nawet na szybkich zakrętach, zapewniają wyższe boczne podparcia siedziska. Regulowane podparcia ud gwarantują natomiast doskonały komfort nawet w trakcie długiej podróży.

W skład wyposażenia podstawowego wchodzi także oświetlenie ambientowe, dzięki któremu można we wnętrzu stworzyć niezwykłą, wręcz futurystyczną atmosferę. Wrażenie robi też funkcja oświetlenia powitalnego podłoża, która wyświetla wzór przed drzwiami X6. Swoisty "dywan świetlny" nie tylko efektownie wygląda, ale też podnosi bezpieczeństwo i ułatwia wysiadanie z auta w ciemności.

Dobra atmosfera we wnętrzu BMW X6 to nie tylko zasługa ambientowego oświetlenia. Auto opcjonalnie może zostać wyposażone w specjalny filtr antysmogowy, który pozwala kierowcy i pasażerom cieszyć się zdrowszym powietrzem. Powstrzymuje on do 99,5% pyłów PM10 i do 70% drobnych cząstek stałych PM 2,5.

BMW X6 BMW

Silnikowa moc możliwości

Mocna stylistyka BMW X6 idzie w parze z mocnym napędem. Pod maską X6 znajdziemy 8-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo o pojemności 4,4 litra i mocy 530 KM. Auto do "setki" przyspiesza w 4,3 sekundy.

Poszukiwacze mocniejszych wrażeń znajdą jeszcze wersję oznaczoną legendarnym emblematem M. W przypadku X6 M Competition moc silnika to aż 625 KM! Przyspieszenie do 100 km/h? 3,8 sekundy.

Coś dla siebie wybiorą też miłośnicy bardziej ekologicznych rozwiązań. Pierwsza generacja X6 była pierwszym hybrydowym modelem w gamie BMW. Obecnie wszystkie silniki sześciocylindrowe w X6 są tzw. miękkimi hybrydami.

BMW X6 to auto obok którego nie można przejść obojętnie. Efektowny wygląd i imponujące osiągi sprawiają, że doświadczymy w nim prawdziwej radości z jazdy, a jednocześnie wyróżnimy się z tłumu. X6 jest teraz dostępna w najlepszej ofercie rocznika 2020 w BMW Leasing 0%. Prezentację i ofertę możemy otrzymać bez wychodzenia z domu!