Biznes

Brak maseczki równa się brak obsługi. Sejm zdecydował

Brak maseczki równa się brak obsługi. Sejm zdecydował

Brak maseczki równa się brak obsługi. Sejm zdecydował

7Podziel się

Nieprzestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa stanowi uzasadnioną przyczynę odmowy sprzedaży. Sejm przyjął ustawę.

Brak maseczki równa się brak obsługi. Sejm zdecydował
Maseczka w sklepie obowiązkowa. Sejm przyjął ustawę (money.pl, Rafał Parczewski)

Sejm przyjął ustawy covidowe. Jedna z nich zakłada, że nieprzestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa stanowi uzasadnioną przyczynę odmowy sprzedaży. Teraz ustawa trafi do Senatu.

Zatem każdy klient, by w sklepie zostać obsłużonym, musi mieć na sobie maseczkę lub przyłbicę. W innym przypadku - obsługa, ochrona czy właściciel sklepu ma prawa odmowy obsłużenia klienta i wyproszenia go ze sklepu.

Sejm głosował w czwartek nad pakietem ustaw covidowych. Wśród nich znalazło się m. in. wyłączenie medyków z odpowiedzialności karnej w czasie epidemii, podwyższenie ich wynagrodzeń oraz ułatwienia w zatrudnianiu lekarzy spoza Unii Europejskiej.

Obejrzyj: Personel medyczny to słaby punkt także prywatnych placówek

Financial NewssklepzakupyŹródło:PAP
xddd17 min. temujak daliście lekarzynom brak odpowiedzialności i podwójną pensje to za tydzień będzie 30 koła zachorowańPees10 min. temuMaskę włóż.Pyskować przestańrolnik sam w ...10 min. temuA jak ktoś nie ma maseczki i chce ją kupić w sklepie ?bDfiNmEPLemon8 min. temuNakazy, zakazy i mandaty są bezprawne. Policja łamie prawo i będzie rozliczona. Nie będą mieli tłustych emeryturek.obiektywnie2 min. temuI bardzo dobrze. To jest ta sama zasada jak przy operacji - maseczka nie chroni chirurga tylko chroni operowanego. W sklepie MOJA maseczka chroni INNYCH. A jak pokazują ostatnie statystyki covid nie oszczędza nikogo. Nawet młodych zbuntowanych. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to najwyraźniej zamiast mózgu ma tic-taca.obiektywnie2 min. temuI bardzo dobrze. To jest ta sama zasada jak przy operacji - maseczka nie chroni chirurga tylko chroni operowanego. W sklepie MOJA maseczka chroni INNYCH. A jak pokazują ostatnie statystyki covid nie oszczędza nikogo. Nawet młodych zbuntowanych. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to najwyraźniej zamiast mózgu ma tic-taca.Lemon8 min. temuNakazy, zakazy i mandaty są bezprawne. Policja łamie prawo i będzie rozliczona. Nie będą mieli tłustych emeryturek.rolnik sam w ...10 min. temuA jak ktoś nie ma maseczki i chce ją kupić w sklepie ?Pees10 min. temuMaskę włóż.Pyskować przestańAdam 14 min. temuTaki hu..... J wam handlowcy tylko raz mnie ktoś wyprosi pandemia nie będzie trwać wiecznie ja to zapamiętam internet też istnieje i zakupy w nim. Głupota musi was zaboleć po kieszeniEw16 min. temuNieobsluzycie=niezarobiciexddd17 min. temujak daliście lekarzynom brak odpowiedzialności i podwójną pensje to za tydzień będzie 30 koła zachorowań