Biznes

Gadżety do noszenia

Gadżety do noszenia

Współczesne ubrania mogą nie tylko ładnie wyglądać. Dzięki nowym technologiom mogą być też szalenie funkcjonalne.

Buty na każdą pogodę

Twórcy butów V-Tex zapewniają, że dzięki specjalnej tkaninie wyprodukowanej z udziałem nanotechnologii możemy je nosić przy każdej pogodzie. Są wiatro-, wodo- i piaskoodporne. Na dodatek pozwalają stopie oddychać i mają właściwości antybakteryjne.

Cena 90 dol.

Więcej informacji tutaj.

Grafenowa kurtka

Tkanina na bazie grafenu sprawia, że kurtka Graphene-X chroni przed wiatrem, deszczem, jest wytrzymała, miękka i pozwala oddychać. Do tego ma wbudowany nadajnik systemu ratunkowego RECCO. Więc śmiało można ruszać na górskie wycieczki.

Cena 279 dol.

Więcej informacji tutaj.

Buty z wyświetlaczem

Evolux to buty dla prawdziwych współczesnych ekstrawertyków. Za pomocą smartfona wokół kostki można wyświetlić dowolny napis bądź wzór. Na dodatek można powiadomić otoczenie, że oto ktoś do nas dzwoni. Że to dziwne? Na pewno znajdą nabywców.

Cena 99 dol.

Więcej informacji tutaj.

Klapki nowej generacji

Chodzenie w klapkach ma sporo zalet, ale np. bieganie w nich wychodzi kiepsko. I oto jest rozwiązanie: klapkobuty, czyli rodzaj podeszwy nakładanej na stopę. Stopa oddycha, a przy podbieganiu do autobusu na pewno nie zgubimy takich butów.

Cena 59 dol.

Więcej informacji tutaj.

Kurtka z poduszką

Długie podróże np. lotnicze to prawdziwe wyzwanie dla naszego kręgosłupa. W klasie ekonomicznej trudno spać bez poduszki zakładanej na kark. Projektanci kurtki AiroGo dołączyli do niej kaptur z taką nadmuchiwaną poduszką. Do tego jeszcze kilka innych gadżetów, takich jak maska do spania na oczy, ciepłe rękawiczki czy magnetyczna zawieszka na słuchawki.

Cena ok. 800 zł

Więcej informacji tutaj.

1/4 gadzety
gadzetyMateriały prasowe
2/4 gadzety
gadzetyMateriały prasowe
3/4 gadzety
gadzetyMateriały prasowe
4/4 gadzety
gadzetyMateriały prasowe