Kultura

Andrzej Piaseczny dołącza do akcji #kulturalnastrefa. Już dziś da koncert ze swojego domu

Andrzej Piaseczny dołącza do akcji #kulturalnastrefa. Już dziś da koncert ze swojego domu
Już w środę 1 kwietnia o godzinie 18:00 Andrzej Piaseczny spotka się z publicznością w ramach cyklu #kulturalnastrefa. Będzie to występ na wirtualnej scenie Agora Muzyka. Podczas spotkania wykona kilka utworów w towarzystwie pianisty, będzie również możliwość zadania wirtualnie pytań.

Andrzej Piaseczny to wokalista i autor tekstów, obecny na scenie muzycznej ponad 25 lat. Na swoim koncie ma 12 płyt oraz tysiące koncertów. Jego najnowsza płyta to wydana w 2018 przez Agora Muzyka "25+".

Andrzej Piaseczny zagra minikoncert w rmach akcji #kulturalnastrefa

Wydany z okazji 25-lecia kariery artystycznej album to pierwsza płyta koncertowa w jego dorobku, jednocześnie jedna z niewielu polskich płyt live, która pokryła się złotem. Poza największymi przebojami w nowych zaskakujących aranżacjach, znalazły się na niej również dwa zupełnie premierowe utwory. Właśnie te zupełnie nowe aranżacje usłyszymy podczas środowego spotkania w ramach #kulturalnastrefa.

Start 1 kwietnia o 18:00 na facebookowym profilu Agora Muzyka.

Wydawnictwo Agora we współpracy z Gazeta.pl oraz Wyborcza.pl zainicjowało akcję #Kulturalnastrefa - cykl działań online, dzięki którym słuchacze i czytelnicy będą mogli korzystać z kultury bez wychodzenia z domu. W jej ramach wszystkie produkty na kulturalnysklep.pl, w tym album Andrzeja Piasecznego "25+", można kupić z dodatkową 20% zniżką! Wystarczy podać kod: KULTURALNASTREFA przy składaniu zamówienia.