Kultura

Courteney Cox pokazała zdjęcie z "ostatniej wieczerzy" przed nakręceniem finału "Przyjaciół"

Courteney Cox pokazała zdjęcie z
Courteney Cox pokazała na Instagramie zdjęcie szóstki głównych aktorów "Przyjaciół" podczas kolacji, którą zjedli razem dzień przed nakręceniem ostatniego odcinka sitcomu. Oczywiście, skomentowali je m.in. Jennifer Aniston i Lisa Kudrow.

"Ostatnia wieczerza" przed "Tym Ostatnim" - podpisała fotografię Cox, serialowa Monica. Na zdjęciu widać ją, Lisę Kudrow, Matthew Perry'ego, Jennifer Aniston, Davida Schwimmera i Matta Le Blanca przy zastawionym niskim stole.

"Przyjaciele" są przyjaciółmi od wielu lat

Jennifer Aniston, która w "Przyjaciołach" wcielała się w Rachel, skomentowała ten post trzema emotikonkami płaczących (z tęsknoty?) buziek, a Lisa Kudrow napisała rozczulające "Awww". Powszechnie wiadomo, że cała obsada jednego z najpopularniejszych seriali w historii telewizji zaprzyjaźniła się jeszcze na początku prac przy "Przyjaciołach" i utrzymuje bliskie relacje do dzisiaj. Aniston jest nawet matką chrzestną córki Courteney Cox.

Niedawno, przy okazji świętowania 25-lecia produkcji, Jennifer Aniston była gościem Ellen Degeneres i w programie opowiadała o innym zdjęciu - na nim widać szóstkę aktorów 10 lat wcześniej. "Chwilę potem staliśmy się sławni" - wspominała aktorka, która zaledwie kilka dni temu odebrała SAG Award za rolę w "Morning Show".