Kultura

Dorota Szelągowska zakażona koronawirusem. "Nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie"

Dorota Szelągowska zakażona koronawirusem.

Dorota Szelągowska, prowadząca program TVN "Totalne remonty Szelągowskiej", zakaziła się koronawirusem. O pozytywnym wyniku testu poinformowała w mediach społecznościowych.

Dorota Szelągowska o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa poinformowała w poniedziałek w poście na Instagramie.

"W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a - napisała prowadząca programu TVN "Totalne remonty Szelągowskiej".

A post shared by (@dotindotin) on

"Ja niestety też jestem księżniczką w koronie"

Szelągowska nie traci jednak optymizmu. "Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie" - czytamy we wpisie. Kończą go hashtagi #będziedobrze i #mamnadzieję. "Spokojnego chorowania Dziewczyno! - odpowiedziała w komentarzu dziennikarka Maja Popielarska.

Post komentują też fani Szelągowskiej.

"Szybkiego powrotu do zdrówka pani Dorotko... Nasza Królowo remontów" - napisała użytkowniczka Instagrama. "Trzymaj się ciepło! Zdrówka!", "Zdrowia. Ja niestety też jestem księżniczką w koronie", "Trzymaj się Dotinku, wysyłam Ci pozytywną energię i pogodę ducha wszystkich Dorot" - czytamy na Instagramie. "Ja też byłam w izolacji i w tym czasie zmarł mój tata, nawet go nie widziałam. A Pani życzę zdrowia" - pisze kolejna osoba.

Fani komentują post Doroty Szelą[email protected]/Instagram

Czytaj też: Anita Werner, Martyna Wojciechowska i Dorota Szelągowska z Telekamerami