Kultura

Widzowie przerażeni sceną erotyczną w "The Walking Dead". "Wywołała we mnie wszystkie rodzaje traumy"

Widzowie przerażeni sceną erotyczną w
Serial "The Walking Dead" wrócił na antenę telewizyjną z drugą połową 10. sezonu. W premierowym odcinku znalazła się scena erotyczna, która wywołała w widzach skrajne reakcje. Po tym, jak zobaczyli Negana i Alfę w negliżu, zaczęli pisać w sieci o swoich gwałtownych odczuciach. Piszą: "tego nie da się odzobaczyć".

Serial "The Walking Dead" jest jedną z najpopularniejszych produkcji na świecie - na samej antenie telewizji FOX zobaczyło go już ponad 200 milionów widzów ze 125 krajów. Pierwszy sezon "The Walking Dead" pojawił się w telewizji w 2010 roku, teraz wytrwali fani są w trakcie projekcji dziesiątej serii. I właśnie odcinek rozpoczynający drugą część najnowszego sezonu wywołał w widzach skrajne reakcje.

Przerażająca scena erotyczna w "The Walking Dead". "Tego nie da się odzobaczyć"

Słowem wprowadzenia - głównymi bohaterami szokującego zbliżenia fizycznego byli Negan i Alfa. Ten pierwszy jest byłym liderem Zbawców, ledwo co uciekł z więzienia i właśnie dołączył do grupy Szeptaczy. Na prywatne spotkanie wezwała go Alfa - mężczyzna był przekonany, że zrobiła to po to, by go zabić. Tymczasem okazało się, że ona chce się z nim przespać - w związku z czym zrzucili z siebie ubrania.

I sposób w jaki doszło między nimi do intymnego zbliżenia wzbudził w widzach popłoch. Po emisji odcinak w sieci zawrzało. Fani zaczęli opisywać swoje reakcje:

Nie musiałam oglądać tej sceny z Neganem i Alfą.
Taaak, ta scena z Neganem i Alfą wywołała we mnie wszystkie możliwe rodzaje traumy. Wszystkie.

Sporo osób było też poruszonych tym, że bohaterowie sceny erotycznej choć nadzy, to mieli buty na nogach:

Najbardziej szaloną rzeczą w tym odcinku nie było nawet to, że Negan i Alfa zaczęli się miziać, ale to że robili to W BUTACH I SKARPETKACH NA NOGACH.
Nie jestem pewny, czy bardziej mnie raziło to, że Negan całował Alfę, kiedy miała na twarzy maskę, czy to, że obydwoje mieli założone skarpetki i buty. Tego nie da się odzobaczyć!

Ktoś też dorzucił - "Miałam wrażenie, że to ujęcia z niskobudżetowej porno parodii". Z kolei inny widz zwraca uwagę - "Nie wiem, czy Alfa bardziej mnie przeraża z śmiertelną maską na twarzy czy jednak bez niej. Tak czy siak - doprowadza mnie do mdłości!!!".

Ten odcinek wyemitowano także w Polsce, 24 lutego o godzinie 22.00 na antenie telewizji Fox. Kolejne odcinki będą puszczane co tydzień. Osiem pierwszych sezonów można obejrzeć też na Netfliksie.