Polska

Ewa Chodakowska ma gest. Zrobiła swojemu tacie niezwykł prezent

Ewa Chodakowska ma gest. Zrobiła swojemu tacie niezwykł prezent

Ewa Chodakowska dzięki świetnie poprowadzonej karierze, w krótkim czasie dołączyła do grona najbogatszych Polek. Dzięki temu może swoim najbliższym robić wspaniałe prezenty. Ostatnio ukochanemu tacie kupiła wymarzony samochód.

Na swoim instagramowym profilu Ewa Chodakowska pokazała, jakie auto sprezentowała tacie i jaka była jego radość. W poście trenerka zaznaczyła, że uwielbia dzielić się tym co ma z innymi:

Wprawdzie mojemu Tatkowi do szczęścia brakuje tylko zdrowia, ale kiedy podjechałam pod dom rodzinny, wymarzonym samochodem Taty ❤️ ZNIKNĘŁY na chwile JEGO OCZY... moje tez... zawsze tak mamy, kiedy uśmiechamy się z całych sił ❤️ „MIEĆ” ma tylko sens,kiedy POTRAFISZ SIĘ TYM DZIELIĆ z innymi❣️ Jeśli idziesz na samą górę, upewnij się, że nie zapominasz po drodze o tych NAJWAŻNIEJSZYCH .. Urzędowanie na szczycie w POJEDYNKĘ, może okazać się wyjątkowo SMUTNE .. I nie zrozum mnie źle... tu najmniej chodzi o robienie prezentów materialnych.. CZASEM ZEYKŁE: CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIC .. to najpiękniejszy prezent ❤️

Trzeba przyznać, że Ewa Chodakowska ma gest.

Post udostępniony przez (@chodakowskaewa)