Polska

Monika Zamachowska zwolniona z "Pytania na śniadanie"? Zastanawiający komentarz dziennikarki

Monika Zamachowska zwolniona z

Jak donoszą "Fakt" i Pudelek, Monika Zamachowska straciła posadę prowadzącej program "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka nie potwierdziła wprost tej informacji, ale jej komentarze nie pozostawiają złudzeń.

powołując się na anonimowe źródło twierdzi, że Zamachowska właśnie otrzymała od swoich szefów z "Pytania na śniadanie" wypowiedzenie:

Być może dostanie inną rolę w TVP, ale z "Pytaniem na śniadanie" musi się pożegnać - mówi źródło portalu

O komentarz do tej sytuacji poprosił Monikę Zamachowską "". Zapytana o to, czy została zwolniona z "Pytania na śniadanie" odparła:

Nie zamierzam źle mówić o TVP. Pracuje tam za dużo osób, które cenię i szanuje

Na swoim Instagramie zaś dziennikarka zamieściła wymowny cytat: Szanuj siebie na tyle, by odejść od kogoś, kto nie dostrzega twojej wartości.

Monika Zamachowska była związana z "Pytaniem na śniadanie" od kwietnia 2013. Do lipca tego roku jej partnerem był Michał Olszański, jednak po kontrowersjach związanych z wywiadem z Jarosławem Kaczyńskim, dziennikarzowi podziękowano za współpracę. Zamachowska wówczas również bała się o swoją posadę, jednak pozostawiono ją w produkcji, a jej nowym partnerem został Aleksander Sikora. Od listopada będzie on prowadził śniadaniową audycję TVP w duecie z Małgorzatą Tomaszewską.

Post udostępniony przez (@monikazamachowska)