Polska

Prognoza pogody na dziś: dzień pod znakiem przelotnego deszczu, do 24 stopni

Prognoza pogody na dziś: dzień pod znakiem przelotnego deszczu, do 24 stopni

W czwartek w całym kraju spodziewane są przelotne opady deszczu. Temperatura sięgnie maksymalnie 24 stopni Celsjusza. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Czwartek w całym kraju przyniesie przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z północnego zachodu powieje na ogół umiarkowany wiatr.

Warunki biometeorologiczne

Największą wilgotność powietrza odnotujemy w południowo-wschodnich regionach kraju i wyniesie ponad 80 procent. W całej Polsce dominować będzie uczucie komfortu termicznego. Warunki biometeorologiczne nie będą korzystne.

Wideo

Warunki biometeorologiczne w czwartek

Prognoza pogody dla wybranych miast

WARSZAWA

Przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Po południu ciśnienie będzie oscylować w okolicy 998 hektopaskali.

POZNAŃ

Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 22 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie spadnie do 1002 hPa i będzie się wahać.

GDAŃSK

Przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Wiatr powieje umiarkowanie z północnego zachodu. W południe barometry pokażą 1012 hPa, a ciśnienie będzie się wahać.

WROCŁAW

Przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Powieje umiarkowanie z północnego zachodu. Po południu ciśnienie wyniesie 1013 hPa i będzie się wahać.

KRAKÓW

Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. W południe ciśnienie będzie oscylować w okolicy 985 hPa.