Polska

Styczniowe promocje elektroniczne

Styczniowe promocje elektroniczne

W wielu sklepach trwa właśnie gorący okres wyprzedaży, w ramach których, także w sklepach elektronicznych, można liczyć na ogromne promocje. Skorzystać z nich można dzięki kuponom rabatowym udostępnionym na Newsweek.pl.

W każdym domu nie brakuje elektroniki, która ułatwia codzienne funkcjonowanie oraz daje możliwość wypoczęcia po ciężkim dniu pracy. Sprzęty te niestety mogą ulegać szybkiemu zniszczeniu i jeżeli nie posiadamy już gwarancji, to w większości przypadków nie opłaca się ich naprawiać na własny koszt. Tym bardziej że na rynku nieustannie przybywa mnóstwo nowości, które są jeszcze bardziej funkcjonalne niż ich poprzednie generacje. Oczywiście z innowacją technologiczną łączy się też wyższa cena, ale korzystając z wyprzedaży, można trafić na naprawdę atrakcyjne okazje.

Urządź kuchnię z OleOle

Większość urządzeń niezbędnych do funkcjonowania kuchni kupimy w sklepach z elektroniką, w dziale AGD. Piekarnik, lodówka, płyta indukcyjna, zmywarka — kupienie całego zestawu może być dużym wydatkiem, dlatego warto skorzystać z trwających wyprzedaży i już dziś w Ole Ole kupić któryś ze sprzętów znacznie taniej. Jeżeli żaden z większych sprzętów nie jest aktualnie do wymiany, to korzystając z okazji, warto przejrzeć ofertę małego AGD i wybrać sprzęt, który nie jest tak niezbędny, ale ułatwi i urozmaici życie kuchenne, jak na przykład robot kuchenny, mikrofala, czy ekspres do kawy. W Ole Ole, używając specjalnego kuponu rabatowego przy zakupie wybranego ekspresu do kawy Nespresso, można uzyskać rabat od 100 do 320 zł (w zależności od modelu) na zapas kawy do nowego urządzenia. Korzystny zakup przyczyni się do tego, że kawa z zakupionego ekspresu będzie smakowała jeszcze lepiej, bo to, że będzie niezwykle aromatyczna, zapewnia producent.

OleOle promocja – do 320 zł na zakup kawy Nespresso

Moc promocji w Media Markt

Okres wyprzedaży trwa w Media Markt. W gazetce promocyjnej można znaleźć szeroką gamę produktów, które są aktualnie w atrakcyjnie niskich cenach. Nowy smartfon? Telewizor lub laptop? A może sprzęt AGD? W ofercie promocyjnej Media Markt na pewno znajdzie się taki sprzęt, który sprosta stawianym oczekiwaniom. Na wszystkie produkty z gazetki obowiązuje rabat nawet do 500 zł. Dzięki temu, na przykład Samsung Galaxy A70 zamiast 1799 zł kosztuje tylko 1499 zł. Podobnie okazyjną ofertę można znaleźć na telewizor tego samego producenta lub marki Sony albo Philips. Wystarczy skorzystać z kuponu rabatowego przygotowanego przez Newsweek i jak najszybciej, by promocja nie zdążyła się skończyć, dokonać zakupu online.

Media Markt rabat – nawet do 500 zł mniej na produkty z gazetki

Wielka wyprzedaż w Media Expert

Okazyjnych promocji nie brakuje również w Media Expert. Specjalnie dla czytelników Newsweek przygotowano wyjątkową akcję promocyjną, w ramach której kupując pralkę lub pralko-suszarkę marki Toshiba można wygrać nawet 2 000 zł na aparat fotograficzny, dzięki któremu będzie można uwiecznić najpiękniejsze chwile swojego życia w bardzo dobrej jakości. Wystarczy wystawić opinię o zakupionym sprzęcie i wypełnić formularz konkursowy, a 2000 zł może być Twoje. Poza sprzętem, który bierze udział w tej promocji, w ramach wielkiej wyprzedaży można liczyć na wiele elektronicznych bestsellerów w okazyjnych cenach. Laptop Lenovo za jedyne 1 222 zł, telewizor lub AGD przydatne każdej pani domu – w tym na przykład odkurzacz, aż o 100 zł taniej. Przyjrzyj się ofercie Media Expert i już teraz skorzystaj ze zniżek. Aktualną listę kodów rabatowych obowiązujących w sklepie można znaleźć na stronie Newsweek.pl.

Media Expert kupon rabatowy – Wielka wyprzedaż elektroniki

Styczniowe wyprzedaże zwiastują duży wybór okazyjnych promocji w każdym sklepie, także w tych z elektroniką. W elektromarketach, do których na Newsweek.pl przygotowano specjalne kupony rabatowe, można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne w Twoim domu urządzenia elektroniczne, poczynając od AGD do zabudowy po zaawansowane technologicznie telewizory i smartfony, które dostarczą rozrywki. Zrobienie większych zakupów przy skorzystaniu z okazyjnych rabatów w sklepach online można potraktować jako prezent noworoczny, dlatego nie należy zwlekać, by inni nie wpadli na ten sam pomysł.