Polska

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu ze swoją partnerką: Miłość nie wybiera

Uczestniczka programu

Szukała miłości przed kamerami TVP, a ostatecznie znalazła ją gdzieś indziej. Uczestniczka show "Rolnik szuka żony" zdradziła, że niebawem weźmie ślub ze swoją partnerką Agnieszką.

W programie "Rolnik szuka żony" Kristina zabiegała o względy rolnika Roberta. Mężczyzna ostatecznie wybrał jednak jej rywalkę Agnieszkę, z którą założył rodzinę. Kristina zaś swoją drugą połówkę znalazła poza programem. Kobieta od 3 lat jest w szczęśliwym związku ze swoją partnerką, również Agnieszką. Niedawno na Instagramie poinformowała, że wraz z ukochaną właśnie szykują się do ślubu:

Jest to nie tylko ważne wydarzenie w naszym życiu, ale zarówno ważny temat społeczny (...) Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia

Kiedy jedna z fanek zapytała ją w komentarzu, dlaczego w show "Rolnik szuka żony" zabiegała w programie o względy mężczyzny, Kristina odparła:

Po programie przekonałam się, że miłość nie wybiera, nie ma ani płci, ani wieku - wyjaśniła.

Czy historia Kristiny skłoni Jacka Kurskiego do uwzględnienia w programie "Rolnik szuka żony" również par homoseksualnych?

Post udostępniony przez (@kristina.v1)