Polska

Volkswagen w Polsce rekordowo obniża ceny i daje ubezpieczenie od utraty pracy

Volkswagen w Polsce rekordowo obniża ceny i daje ubezpieczenie od utraty pracy
Volkswagen Passat czy Arteon tańsze o 30 tys. zł? A może jednak Golf z rabatem 23 tys. zł? Niemiecki producent zdecydował się na radykalną obniżkę cen. Do tego oferuje m.in. ubezpieczenie od utraty pracy.

Volkswagen w Polsce postanowił zmienić ofertę na swoje samochody. Ogłosił też nowe sposoby finansowania. A to może być sposobność dla przedsiębiorców, którzy stoją przed potrzebą sprawienia nowych aut do firmy. Szczególnie, że w przypadku VW zdecydowana większość (około 75 proc.) osób prowadzących biznes korzysta z leasingu EasyDrive oferowanego przez Volkswagen Financial Services. Teraz niemiecka marka ogłosiła, że w przypadku zawarcia umowy przejmuje na siebie płatność trzech pierwszych rat, a alternatywną ofertą do tego rozwiązania jest ubezpieczenie komunikacyjne na 1 rok za 1 zł (dla pozostałych leasingów i kredytów).

– W dobie pandemii koronawirusa i związanej z nią niepewności klientów dotyczącej stabilności ich zatrudnienia, Volkswagen postanowił zaoferować w ramach leasingów Easy Drive i Easy Buy ubezpieczenie od utraty pracy, będące integralną częścią obu produktów finansowych – powiedział Łukasz Zadworny, dyrektor marki Volkswagen – To niezwykle ważne rozwiązanie. Zależało nam, aby za jego pośrednictwem podkreślić, że rozumiemy obawy naszych klientów i wsłuchujemy się w ich głos. Wierzę, że oferując tego rodzaju ubezpieczenie, zmniejszamy ewentualne obawy wiążące się z zakupem wymarzonego samochodu – wyjaśnił.

Ubezpieczenie obowiązuje przez 12 miesięcy, a maksymalna rata leasingu przy skorzystaniu z polisy nie może byś wyższa niż 6 tys. zł.

30 tys. w kieszeni

Volkswagen ogłosił również poważne rabaty na samochody z 2020 roku. Przykładowo w przypadku modeli Arteon i Touareg zniżka sięga 20 tys. zł. Jeszcze więcej zostaje w kieszeni w przypadku aut wyprodukowanych w 2019 roku – Golf siódmej generacji jest oferowany z upustem 23 tys. zł. Volkswagen Passat Variant czy Arteon to nawet 30 tys. zł promocji.

VW obniżył także ceny pakietów przeglądów serwisowych obowiązujących przez 4 lata. Teraz mają być dostępne od 39 zł.Volkswagen Arteon Volkswagen Arteon / Volkswagen / Mariusz Barwinski