Sport

Aleksander Zniszczoł o godz. 18 gościem "Okna na sport"

Aleksander Zniszczoł o godz. 18 gościem

Wtorkowe "Okno na sport" to pozycja obowiązkowa dla kibiców skoków narciarskich. Bohaterem najbliższego odcinka będzie Aleksander Zniszczoł. Polak stanie w ogniu pytań naszych prowadzących: Marka Rudzińskiego, Igora Błachuta, Michała Korościela i Kacpra Merka. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18 w Eurosporcie 1, serwisie Eurosport.pl i na profilach Eurosportu na YouTubie oraz Facebooku.

"Okno na sport" to odpowiedź Eurosportu na potrzeby naszych widzów w obliczu braku sportowej rywalizacji z powodu pandemii. W programie, w którym skupiamy się na dyscyplinach będących filarami programowymi naszej stacji, biorą udział najlepsi polscy sportowcy.

W maju skoczkowie narciarscy co prawda nie startują, ale to wcale nie oznacza, że nic nie robią. O szczegółach opowie nam dzisiaj Aleksander Zniszczoł, czterokrotny medalista mistrzostw świata juniorów, skaczący w Pucharze Świata już od dziewięciu lat.

Kolejny skoczek w naszej kolekcji

We wtorkowym programie - który będzie 49. odcinkiem "Okna na sport" - z "Olkiem" rozmawiać będą: Marek Rudziński i Igor Błachut, czyli komentatorski duet Eurosportu, reporter Kacper Merk (który z miejsca wydarzeń relacjonuje niemal większość konkursów Pucharu Świata), oraz prowadzący studio Eurosportu Michał Korościel. Program rozpocznie się o godzinie 18:00 w Eurosporcie 1.

Jak zawsze widzowie będą mieli możliwość interakcji z prowadzącymi oraz gościem w mediach społecznościowych kanału.

Zniszczoł jest kolejnym skoczkiem, który wystąpi w naszym programie. Wcześniej z "Okna na sport" mówili do nas Adam Małysz, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Jakub Wolny i Kinga Rajda. Gościliśmy również trenera reprezentacji Polski Michal Doleżal.