Sport

Dawid Kubacki otworzył „Okno na sport" w Eurosporcie

Dawid Kubacki otworzył „Okno na sport

Kolejny odcinek nowego programu Eurosportu za nami. Gościem "Okna na sport" był Dawid Kubacki, zwycięzca ostatniego Turnieju Czterech Skoczni i ambasador Eurosportu. W kolejnych dniach następne relacje NA ŻYWO.

Jak co wieczór, zaprosiliśmy wszystkich fanów do mediów społecznościowych Eurosport Polska. We wtorek naszym gościem był Dawid Kubacki, ambasador Eurosportu, ale przede wszystkim triumfator ostatniego Turnieju Czterech Skoczni i czwarty zawodnik klasyfikacji generalnej PŚ.

Skoczek odpowiadał na pytania naszych ekspertów - Marka Rudzińskiego, Michała Korościela i Kacpra Merka. Był to także moment, kiedy wy mogliście zadać pytanie polskiemu skoczkowi. Program był pokazywany NA ŻYWO równolegle na kanale facebookowym i youtube'owym Eurosport Polska.

Kubacki aż dziesięć razy z rzędu stanął na podium Pucharu Świata w minionym sezonie. Do trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej cyklu zabrakło mu dziewięciu punktów. W "lajwie" odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące sezonu 2019/20, zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. Odpowiadał również na szereg innych pytań, również tych nadesłanych przez internautów.
Wywiad można robić zdalnie

Program koncentruje się na sportach będących filarami programowymi stacji: dyscyplinach olimpijskich, kolarstwie, skokach narciarskich, biathlonie, żużlu i koszykówce. "Okno na sport" jest realizowane w 100% zdalnie, aby nie narażać nikogo na niepotrzebne ryzyko wychodzenia z domu.

W poprzednich odcinkach widzowie mogli zobaczyć m.in. najlepszą polską biathlonistkę Monikę Hojnisz-Staręgę, brązowego medalistę mistrzostw świata w Dosze na 1500 m Marcina Lewandowskiego, jednego z najlepszych polskich kolarzy Michała Kwiatkowskiego, a także jednego z dwóch polskich snookerzystów w World Tourze Adama Stefanowa.