Furia na korcie. Siedem uderzeń rakietą o ziemię

Julija Putincewa to tenisistka znana z wybuchowego charakteru. Upust negatywnym emocjom dała w przegranym 3:6, 6:1, 2:6 meczu drugiej rundy French Open z Nadią Podoroską z Argentyny. Furii Rosjanki nie wytrzymała jej rakieta.

Po przegraniu gema na 5:3 dla Podoroskiej, Putincewa nie utrzymała swoich nerwów na wodzy. Skończyło się na całej serii uderzeń rakietą o kort. Rosjanka zaprezentowała sekwencję aż siedmiu trzaśnięć o ziemię. Wyżywanie się na sprzęcie zakończył energiczny rzut rakiety w okolice krzesełka.

Pobudzona Putincewa w drugiej partii nie dała szans rywalce i wygrała 6:1. Niestety dla Rosjanki, pozytywny efekt wynikający z wyładowania sportowej złości był krótkotrwały.

Trzeci set znów należał do Podoroskiej. Argentyńska tenisistka wygrała seta do dwóch i cały mecz 2:1.

Sensacyjna przeciwniczka

Rywalką Argentynki w kolejnej rundzie będzie Anna Karolina Schmiedlova. Słowacka tenisistka sensacyjnie wyeliminowała Wiktorię Azarenkę, wygrywając z Białorusinką 6:2, 6:2.

Transmisje z French Open na antenach Eurosportu. Wszystkie mecze na żywo w Eurosport Playerze