Sport

Kamil Stoch w programie "Okno na sport" [NA ŻYWO]

Kamil Stoch w programie

Czas na kolejny odcinek naszego nowego programu "Okno na sport", który nadajemy w mediach społecznościowych Eurosportu i na stronie Eurosport.pl. Gościem wtorkowego wydania jest Kamil Stoch. Zapraszamy.

W skutek rozprzestrzeniającego się koronawirusa świat sportu stanął, ale w Eurosporcie staramy się wychodzić naprzeciw problemom. Próbujemy podtrzymać ogień rywalizacji poprzez kontakt z najlepszymi i najpopularniejszymi sportowcami w naszym kraju.
Światowa czołówka

W poniedziałek do grona gości "Okna na sport”, do których należeli chociażby zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni Dawid Kubacki czy kolarski mistrz Michał Kwiatkowski, dołączył żużlowiec Patryk Dudek.

We wtorek wszystkich czeka prawdziwa gratka. Gościem będzie Kamil Stoch. Trzykrotny mistrz olimpijski podczas rozmowy, która będzie dostępna na profilach naszej stacji na Facebooku, YouTubie oraz w Eurosport Playerze odpowie na pytania ekspertów i dziennikarzy.

Razem z "Rakietą z Zębu" zobaczymy Marka Rudzińskiego, Igora Błachuta, Michała Korościela oraz Kacpra Merka, który będzie przekazywał pytania od widzów.

Gwiazdy Eurosportu na wyciągnięcie ręki

W "Oknie na sport" koncentrujemy się przede wszystkim na dyscyplinach, które można śledzić na antenach Eurosportu. W poprzednich odcinkach gośćmi byli także m.in. jeden z dwóch polskich snookerzystów w World Tourze Adam Stefanów, triumfator ostatniej edycji Turnieju Czterech Skoczni Dawid Kubacki, najlepsza polska biathlonistka Monika Hojnisz-Staręga, brązowy medalista mistrzostw świata w Dausze na 1500 m Marcin Lewandowski oraz jeden z najlepszych polskich kolarzy Michał Kwiatkowski.

W niedziele zapraszamy na "Głosy Eurosportu", a więc program, w którym można spotkać najbardziej rozpoznawanych komentatorów stacji. W inauguracyjnym odcinku gościem był Marek Rudziński.

Codziennie przed południem w tym tygodniu domowe treningi prowadzi Robert Korzeniowski.

Zapraszamy na transmisje.