Sport

Ronaldo chwali się trzecim hotelem. Pierwsza inwestycja poza ojczyzną

Ronaldo chwali się trzecim hotelem. Pierwsza inwestycja poza ojczyzną

Coraz bliżej otwarcia kolejnego hotelu Cristiano Ronaldo. Grupa Pestana CR7, której pięćdziesiąt procent udziałów należy właśnie do Portugalczyka, zaprezentowała we wtorek projekt inwestycji zlokalizowanej w Madrycie. Hotel ma rozpocząć działalność latem tego roku. Słynny piłkarz ma w planach otwarcie czterech kolejnych obiektów.

Madrycki hotel będzie się mieścić w centrum, przy popularnej ulicy Gran Via, w budynku z lat dwudziestych XX wieku. Obecnie przechodzi on renowację, ale prace są na ukończeniu.

"Coraz bliżej, coraz bliżej otwarcia" - ekscytował się we wtorek Portugalczyk, umieszczając na Instagramie zdjęcia obiektu.


Post udostępniony przez (@cristiano)


Goście będą mieli do dyspozycji 168 pokoi usytuowanych między trzecim a ósmym piętrem, bar sportowy, restaurację, siłownię, taras oraz kilka sal konferencyjnych.

"To nie będzie park rozrywki"

Piłkarz współpracuje z Pestaną od kilku lat. Dzięki ich wspólnym środkom sfinansowano już placówki na terenie Portugalii - w Lizbonie oraz Funchal, skąd pochodzi piłkarz. Kolejne mają zostać otwarte w Manchesterze, Paryżu, Nowym Jorku i Marrakeszu.

Podczas wtorkowej prezentacji szefowie Pestana CR7 poinformowali, że hiszpańska inwestycja pochłonęła 15 milionów euro. - Będzie tu można uprawiać sport i wypocząć, nie będzie to jednak park rozrywki Cristiano Ronaldo - zaznaczył Miguel Planteir, dyrektor grupy.

Jak dotąd najdroższy?

W tej chwili nie wiadomo, ile gwiazdek będzie mieć obiekt ani jakie będą w nim ceny. Hiszpanie przypuszczają, że ze względu na lokalizację doba będzie droższa od tej w lizbońskim hotelu Ronaldo, gdzie trzeba zapłacić co najmniej 95 euro.