Sport

Świątek w prime timie. Wtorkowy plan transmisji z Roland Garros

Świątek w prime timie. Wtorkowy plan transmisji z Roland Garros

Czas na ćwierćfinały Roland Garros. Polscy kibice wyczekują meczu Iga Świątek - Martina Trevisan. Spotkanie we wtorek po południu na korcie centralnym. O której godzinie? Kiedy mecz? Transmisje z French Open w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze.

We wtorek na kortach imienia Rolanda Garrosa rusza walka o najlepsze czwórki turnieju. Rozegrane zostaną po dwa pierwsze ćwierćfinały u pań i u panów.

Rywalizacja w dziewiątym dniu turnieju w Paryżu rozpocznie się jednak od przełożonego meczu 4. rundy Ons Jabeur - Daniele Collins. Spotkanie miało zostać rozegrane w poniedziałek, ale na przeszkodzie stanęła pogoda. We wtorek nie będzie miała ona nic do rzeczy - wszystkie mecze będzie gościł kryty kort centralny.

O której godzinie Świątek - Trevisan? Kiedy mecz?

Pierwszy w karierze wielkoszlemowy ćwierćfinał Igi Świątek został zaplanowany jako czwarty na korcie imienia Philippe'a Chatriera. Gry tradycyjnie ruszają o godzinie 11.

Przed meczem Świątek - Trevisan zaplanowane są dwa pojedynki kobiet i jeden mężczyzn. Z tej trójki najbardziej zacięty powinien się okazać mecz Diego Schwartzmanna z Dominikiem Thiemem. Im dłużej będą grali Austriak z Argentyńczykiem, tym później na kort wyjdzie Świątek. Można zakładać, że historyczny ćwierćfinał 19-letniej Polki z włoską kwalifikantką rozpocznie się nie przed 17.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek - Trevisan?

Transmisja z ćwierćfinału Iga Świątek - Martina Trevisan w Eurosporcie 1, który we wtorek pokaże wszystkie mecze zaplanowane tego na korcie centralnym jeden po drugim. Mecz Polki z Włoszką czwarty w kolejności. Pojedynek będzie można obejrzeć również w Eurosport Playerze i w aplikacji mobilnej Eurosportu. Relacja na żywo, skrót i najlepsze akcje w Eurosport.pl.

Plan transmisji w Eurosporcie 1 z dziewiątego dnia Roland Garros:

1. Ons Jabeur - Daniele Collins - 4. runda gry pojedynczej kobiet

2. Elina Switolina - Nadia Podoroska - ćwierćfinał gry pojedynczej kobiet

3. Diego Schwartzmann - Dominic Thiem - ćwierćfinał gry pojedynczej mężczyzn

4. Iga Świątek - Martina Trevisan ćwierćfinał gry pojedynczej kobiet

5. Jannik Sinner - Rafael Nadal - ćwierćfinał gry pojedynczej mężczyzn