To powinien być gol. "Lewy" zmarnował świetną okazję. Polacy grają w Lidze Mistrzów

To powinien być gol.

Po przerwie reprezentacyjnej wraca Liga Mistrzów. W piątej kolejce fazy grupowej Bayern Monachium gra na wyjeździe z Crveną Zvezdą Belgrad, a Juventus w Turynie z Atletico Madryt. W pierwszych składach są Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny, których drużyny mają już zapewniony awans do 1/8 finału. Relacja na żywo w eurosport.pl.

Właśnie pojawiły się nowe informacje - pokaż

Po 17. minutach meczu 8:0 w strzałach dla Bayernu... Dominacja mistrzów Niemiec jest niepodważalna.

Tym razem Goretzka strzela zza pola karnego. Borjan z największym trudem przenosi piłkę nad poprzeczką.

1:0 dla Bayernu. Leon Goretzka celnie strzela głową po wrzutce Coutinho.

Dwa rzuty rożne z rzędu Bayernu. Nic nie dały.

Kolejne mocne uderzenie "Lewego", ponownie górą golkiper Crvenej Zvezdy.

Nieudana wrzutka Comana i piłka w rękawicach Borjana.

Teraz swoich sił próbował Coutinho, ale uderzał zdecydowanie za słabo, by zaskoczyć Borjana.

Lewandowski sam na sam z golkiperem i... nie trafił w światło bramki! Jak on tego nie strzelił?

Pierwszy strzał Lewandowskiego, ale prosto w bramkarza Borjana.

Pierwszy rzut rożny dla Bayernu.

Wysoki pressing serbskiego zespołu.

Zaczyna się mecz w Belgradzie.

Wojciech Szczęsny w bramce Juventusu w meczu z Atletico.

W grupie D Atletico Madryt musi wygrać w Turynie, by dołączyć do pewnego już awansu Juventusu Wojciecha Szczęsnego. Jeśli podopiecznym Diego Simeone nie uda się ta sztuka, to w ostatniej kolejce zagrają o główną stawkę z Lokomotiwem Moskwa Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa.

Bayern w podstawowym składzie na mecz z Crveną Zvezdą Belgrad.

"Lewy" w Lidze Mistrzów strzelił w tym sezonie sześć goli, a o jeden więcej ma na koncie 19-letni Norweg Erling Braut Haaland z Salzburga.

Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego, jedyny obok PSG zespół z kompletem punktów po czterech kolejkach, zagra w Belgradzie z Crveną Zvezdą o pierwszą lokatę w grupie B.

Paris Saint-Germain, Bayern Monachium i Juventus Turyn - te trzy zespoły zdobyły dotychczas awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. W 5. kolejce przed taką samą szansą staną Real, Atletico Madryt, Manchester City oraz Tottenham.