Wspaniały gol bramkarza z rzutu wolnego. Zakręcił jak Beckham

Bramkarz Stefan Hagerup był bohaterem drużyny Ull/Kisa, strzelając w niedzielę gola w wygranym 2:1 wyjazdowym meczu ze Skeid w drugiej lidze norweskiej. Takiego trafienia nie powstydziłby się żaden piłkarz grający w polu.

25-latek zdobył bramkę po wspaniałym technicznym uderzeniu z rzutu wolnego z ok. 35 metrów. Wpadająca do bramki piłka otarła się jeszcze o poprzeczkę. Bramkarz drużyny Skeid nie miał szans, bezradny wpadł na słupek.

Hagerup przymierzył

Rywale musieli chyba zlekceważyć próbę Hagerupa, bo ustawili nikły trzyosobowy mur, nie spodziewając się najwyraźniej, że coś złego może ich spotkać po strzale golkipera. Przeliczyli się, bo zawodnik ekipy Ull/Kisa przymierzył niczym David Beckham za najlepszych czasów.

Hagerup i jego koledzy wpadli w euforię. Nic dziwnego - był to gol wyrównujący na 1:1 i to w 89. minucie. A goście zdołali nawet wygrać. W doliczonym czasie   bramkę na wagę trzech punktów zdobył Vamouti Diomande.

Gospodarze objęli prowadzenie na początku pierwszej połowy po trafieniu Johnny'ego Pera Budusona.