Styl Życia

Agata Duda w sukience z "błyskawicą" nie spodobała się stylistce. "Brakuje tu klasy"

Agata Duda w sukience z
Agata Duda podpadła znanej stylistca. Ewa Rubasińska nie zachwyciła się ostatnią sukienką Pierwszej Damy.

Od kilku tygodni jednym z najgorętszych tematów w Polsce jest zaostrzenie prawa aborcyjnego. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego skomentowało już wiele osób publicznych również zza granicy. Swoje wsparcie okazała między innymi Miley Cyrus.

Zobacz wideo Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony

Strajkujące Polki długo czekały aż głos zabierze Pierwsza Dama. Najpierw zrobiła to jednak Kinga Duda. Córka prezydenta opublikowała na swoim profilu na Twitterze długie oświadczenie, w którym jasno dała do zrozumienia, że nie zgadza się z wyrokiem TK. Niedługo po niej Agata Duda również zastanawiała się głośno na antenie Polsatu, czy kobiety powinno "zmuszać się do heroizmu".

Agata Duda wspiera Strajk Kobiet? Internauci nie mają wątpliwości. Ta kreacja stała się już hitem sieci

Kreacja Agaty Dudy w ogniu krytyki

Od ogłoszenia wyroju TK minął już niemal miesiąc. Nowe prawo nie weszło jeszcze jednak w życie. Sam prezydent początkowo zaproponował własną ustawę, ale wiele wskazuje na to, że zdążył już o niej zapomnieć. Na ulicach polskich miast nadal odbywają się strajki, których symbolem stała się czerwone błyskawica. W ostatnim czasie ten znak jest dość jednoznaczny, toteż ciekawe, że internauci doszukali się go na jednej z kreacji kreacji Agaty Dudy.

Suknię Pierwszej Damy skomentowała stylistka Ewa Rubasińska.

Nie jest to wybitna i wyrafinowana kreacja. Bardzo skromna, powiedziałabym dość pospolita, nudna. (...) Brakuje tu klasy. Jedynym plusem kreacji, według stylistyki, jest jej długość, czyli 7/8 - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Agata Duda pomaga kombatantom i pozuje do zdjęć. Pod postem burza. "Puste pudła też mogę nosić"

Do tej pory Agata Duda była raczej chwalona za wyczucie mody i stylizacje, w jakich pokazywała się publicznie. Czy tym razem rzeczywiście wypadła aż tak słabo?