Styl Życia

Agnieszka Hyży jest w ciąży? Opublikowała wymowny post, a fani zaczęli jej gratulować. Jej reakcja też zwraca uwagę

Agnieszka Hyży jest w ciąży? Opublikowała wymowny post, a fani zaczęli jej gratulować. Jej reakcja też zwraca uwagę
Agnieszka Hyży przerwała milczenie na Instagramie i opublikowała wymowny post, który może sugerować, że jest w ciąży. Fani zaczęli jej gratulować.

Agnieszka Hyży zawsze była bardzo aktywna na Instagramie, a nagle to się zmieniło. Ostatni post opublikowała 31 grudnia, podsumowując miniony rok i przez kolejne dwa tygodnie nowego roku milczała. Teraz zdecydowała się przerwać milczenie i napisała bardzo wymowny post, sugerujący, że jest w ciąży!

Agnieszka Hyży jest w ciąży?

Gwiazda zaskoczyła swoich fanów najnowszym postem na Instagramie. Jej słowa mogą wskazywać na to, że spodziewa się pierwszego dziecka z mężem, Grzegorzem Hyżym.

Stuk puk Trochę mnie tu nie było... Wypadłam z (o)BIEGU. Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło. Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY?? Więc już nie mogę się doczekać, żeby urodziło i... zaczęło żyć swoim życiem. Brzmi dwuznacznie i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne - napisała.

Oczywiście można było się spodziewać, że fani natychmiast zaczną Agnieszce Hyży gratulować i tak też się stało. Zastanawia jednak jej reakcja na gratulacje. Sami zobaczcie:

Agnieszka Hyży Instagram/agnieszka_hyzy

Myślicie, że coś jest na rzeczy i Agnieszka Hyży faktycznie jest w ciąży? Przypomnijmy, że prezenterka od pięciu lat jest żoną Grzegorza. Oboje wychowują troje dzieci - córkę Agnieszki z poprzedniego małżeństwa i synów bliźniaków Grzegorza i Mai Hyży.

 KM

Agnieszka Hyży świętowała swoje urodziny. Impreza z wielkim rozmachem przypominała wesele: