Styl Życia

Agnieszka Sitek była gwiazdą "Złotopolskich. Po latach wróciła do show-biznesu. Czas stanął dla niej w miejscu

Agnieszka Sitek była gwiazdą
Agnieszka Sitek bardzo rzadko pojawia się pulicznie. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i zaskoczyła swoją urodą.

Dwie dekady temu Agnieszka Sitek zapowiadała się na prawdziwą gwiazdę. Największą popularność przyniosła jej rola Weroniki Złotopolskiej w serialu "Złotopolscy". W 2001 roku aktorka pożegnała się jednak zarówno z serialem, jak i z show-biznesem. Po latach wróciła do telewizji, choć w nieco innym charakterze.

Agnieszka Sitek znów w TVP

Kilka dni temu TVP zorganizowała "Wielki Test o Karnawale". W studiu przy ulicy Woronicza w Warszawie pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich była także Agnieszka Sitek. Aktorka bardzo dawno nie pojawiała się publicznie. Nietrudno było ją jednak rozpoznać, a to dlatego, że prawie wcale się nie zmieniła! Jedyna różnica to okulary - wcześniej ich nie nosiła.

Na tę okazję gwiazda "Złotopolskich" przyodziała elegancką stylizację złożoną z marynarki w kratkę, koszuli w kwiaty oraz szarych spodni. Powrót przed przed kamery uważamy za jak najbardziej udany. Czyżby to oznaczało, że Agnieszka Sitek znów będzie występowała w serialach? Póki co nic nie wiadomo na ten temat. Jesteśmy jednak przekonani, że fani, którzy pamiętają ją jeszcze ze "Złotopolskich", byliby zachwyceni.

Oglądaliście Złotopolskich?

Te gwiazdy mają za sobą spektakularne metamorfozy: