Styl Życia

Agnieszka Woźniak-Starak odwiedziła grób Piotra Woźniaka-Staraka. Prezenterka poleciała do Fuledy helikopterem

Agnieszka Woźniak-Starak odwiedziła grób Piotra Woźniaka-Staraka. Prezenterka poleciała do Fuledy helikopterem
Agnieszka Woźniak-Starak wraz z teściami odwiedziła grób Piotra Woźniaka-Staraka. Do do miejsca pochówku poleciała helikopterem.

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Z okazji dnia Wszystkich Świętych prezenterka wraz z rodzicami zmarłego ukochanego wybrała się do Fuledy. 

Agnieszka Woźniak-Starak przy grobie męża

1 listopada Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się do Fuledy, aby uczcić pamięć zmarłego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. W tym szczególnym dniu towarzyszyli jej teściowe, a także najbliższa rodzina i przyjaciele. Jak informuje "Super Express" prezenterka na Mazury dotarła helikopterem. Tabloid donosi, że już od samego rana trwały przygotowania przy miejscu pochówku producenta. Rozstawiono kwiaty i znicze, a także krzesła, na których zebrani najbliżsi siedzieli i wspominali producenta filmowego. Nie brakowało wzruszeń, a także uścisków. Spotkanie było bardzo intymne. Następnie wszyscy udali się do położonej tuż obok rezydencji Staraków.

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia br. wskutek tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno. Producent miał 39 lat.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była również ogromną stratą dla świata polskiego filmu i telewizji. Jak wspomina go dyrektor programowy TVN Edward Miszczak?

RG