Styl Życia

Anja Rubik na okładce "Vogue'a", "Siła kobiet". Internauci: Dzięki za mocny przekaz

Anja Rubik na okładce
Anja Rubik jest nie tylko modelką, ale też aktywistką. Nie ma się więc co dziwić, że to właśnie ona została wybrana na gwiazdę okładki "Vogue'a" inspirowanej siłą kobiet.

Występ w sesji okładkowej dla "Vogue'a", czyli biblii mody, to marzenie chyba każdej modelki. W swojej karierze Anja Rubik wielokrotnie pozowała już dla międzynarodowych edycji magazynu. Ostatnio po raz kolejny pojawiła się na okładce polskiego wydania. Coś nam mówi, że to zdjęcie może odbić się głośnym echem.

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Anja Rubik na okładce polskiego "Vogue'a"

Na oficjalnych profilach "Vogue Polska" w mediach społecznościowych pojawiła się już okładka nowego, grudniowego numeru. Widzimy na niej Anję Rubik ubraną jedynie w czerwoną pelerynę. Uwagę zwraca też namalowana na jej policzku błyskawica. Jak wiadomo, jest to symbol kobiet protestujących przeciwko zaostrzeniu prawa do aborcji w Polsce. Nagłówek "Siła kobiet" nie pozostawia już żadnych wątpliwości. Grudniowa okładka polskiego "Vogue'a" to swego rodzaju oświadczenie.

Miley Cyrus wspiera Strajk KobietMiley Cyrus wspiera protestujące Polki. Udostępniła zdjęcie Anji Rubik

To, co dotyczy Polek, dotyczy i polskiego "Vogue’a" – tak jest od naszego pierwszego numeru, i tak będzie zawsze. Dlatego numer świąteczny poświęciliśmy sile kobiet, a stworzenie sesji okładkowej powierzyliśmy supermodelce i, a może już przede wszystkim, aktywistce Anji Rubik. Sfotografowała się sama, z atrybutami bliskimi dziś sercu milionów rodaczek. Jesteśmy z Wami - napisał Filip Niedenthal, redaktor naczelny "Vogue Polska" na oficjalnym profilu magazynu na Facebooku.

Czytelnicy biblii mody z miejsca zabrali się za komentowanie. Jak czytamy, zdjęcie z Anją Rubik przypadło im do gustu.

Wreszcie dobra okładka! Brawo! Taki ma być "Vogue"!
Najlepsza okładka od wydania pierwszej, historycznej.
Dzięki za taki mocny przekaz.

Anja Rubik, Jarosław KaczyńskiRubik apeluje do Kaczyńskiego: Proszę o niewykorzystywanie wiary jako amunicji politycznej

Trzeba przyznać, że grudniowy "Vogue Polska" wizualnie rzeczywiście różni się od poprzednich numerów. Po raz pierwszy tak dobitnie nawiązuje ona do wydarzeń politycznych i społecznych. My jesteśmy jak najbardziej na "tak", a Wy?