Styl Życia

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tańczą w rytm romantycznej piosenki. Zakończenie układu szalone

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tańczą w rytm romantycznej piosenki. Zakończenie układu szalone
Anna Lewandowska opublikowała nagranie, na którym tańczy z mężem do piosenki Whitney Houston - "I Have Nothing". Ale romantycznie!

W sobotni wieczór Anna Lewandowska podzieliła się na Instagramie filmikiem, na którym pokazała, jak spędza czas z mężem Robertem Lewandowskim. Para zatańczyła do piosenki Whitney Houston - "I Have Nothing". Nagranie wywołało euforię wśród fanów!

Anna Lewandowska opublikowała motywacyjny wpis. Fani chwalą jej kurtkęAnna Lewandowska motywuje fanki, a one patrzą na holograficzną kurtkę. "Wow, super wdzianko!"

Anna Lewandowska opublikowała roztańczony film z Robertem Lewandowskim

Niedawno Robert Lewandowski zwyciężył w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i odebrał nagrodę na Gali Mistrzów Sportu, gdzie oczywiście towarzyszyła mu żona. Trenerka miała swoje pięć minut na scenie, a jej zadaniem było wręczenie nagrody Faustynie Kotłowskiej. Niestety przez stres spowodowany występami publicznymi, co chwilę zerkała na kartkę i prawie pomyliła rzut oszczepem z rzutem dyskiem. Wyznała później na Instagramie, że zdecydowanie lepiej czuje się w nagrywaniu treningów na żywo niż występach przed publicznością. Jak widać drobna wpadka nie miała wpływu na samopoczucie trenerki, bo w sobotni wieczór opublikowała na Instagramie niezwykle radosne wideo. Pokazała, jak razem z Robertem śpiewa i tańczy w duecie do romantycznej piosenki Whitney Houston - "I Have Nothing". Na końcu występu Robert odrzucił żonę w tył i pocałował w szyję.

Lepsze dni nadejdą. A teraz, cieszmy się z małych rzeczy - napisała.

Internauci szybko docenili urok nagrania. Niektóre z fanek poinformowały nawet, że do tej piosenki zatańczyły swój pierwszy taniec. 

To właśnie miłość.
Miło się na Was patrzy- nie ważne gdzie, ważne, że razem.
Piosenka z naszego pierwszego tańca ze ślubu - pisały koleżanki z branży i fanki Lewandowskiej.

Nie możemy się nie zgodzić - urocze!

Zobacz wideo Reakcja Anny Lewandowskiej na zwycięstwo "Lewego"