Styl Życia

Anna Lewandowska spaceruje z dwoma wózkami i rozmyśla nad macierzyństwem. "Bardzo zmieniły mnie ostatnie lata"

Anna Lewandowska spaceruje z dwoma wózkami i rozmyśla nad macierzyństwem.
Anna Lewandowska wybrała się na spacer z córkami do parku. Skłoniło ją to do wielu przemyśleń na temat zmian w jej życiu, jakie zaszły od momentu, gdy została mamą.

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Przypomnijmy, że najmłodsza pociecha trenerki przyszła na świat stosunkowo niedawno, bo 6 maja. Celebrytka szybko wróciła do treningów i mediów społecznościowych, gdzie bacznie relacjonuje swoje macierzyństwo, jak również poczynania sportowe. Tym razem pokusiła się o nieco obszerniejszy wpis, w którym podzieliła się przemyśleniami na temat łączenia pasji do sportu z wychowywaniem dwójki małych dzieci. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska kibicowała Robertowi podczas meczu. Podzieliła się uroczym zdjęciem Laury. To jego najmłodsza fanka!

Anna Lewandowska rozprawia o macierzyństwie

Anna Lewandowska coraz częściej publikuje wspólne zdjęcia z dziećmi. Tym razem pokazała, jak spaceruje z dwoma wózkami w parku. Jak się okazuje, skłoniło ją to do pewnych refleksji. Sama zainteresowana jest zaskoczona, jak bardzo zmieniło się jej życie od czasu narodzin pierwszego dziecka.

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów - zaczęła swój wpis Lewandowska.

Trenerka przyznaje, że dla dzieci jest w stanie zrezygnować z wielu rzeczy, bez których wcześniej nie wyobrażała sobie życia.

Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo że nie najważniejsze - dodaje.

Mimo tego, że macierzyństwo jest dla niej najważniejsze, nauczyła się godzić je ze swoimi pasjami.

Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze... - kontynuuje.

Anna Lewandowska przy okazji pokazała dwa łudząco wzorem do siebie podobne wózki. Ładne?

Zobacz wideo Biologiczne bzdury gwiazd