Styl Życia

Anna Mucha chwaliła się nogami na kajaku, ale fani patrzą na co innego. "Chyba brzuszek rośnie?". Zareagowała Anna Korcz

Anna Mucha chwaliła się nogami na kajaku, ale fani patrzą na co innego.
Anna Mucha odwiedziła ośrodek Anny Korcz i wybrała się na kajaki. Internauci wzięli pod lupę jej brzuch, sugerując ciążę.

Gwiazdy korzystają w pięknej, słonecznej pogody i coraz częściej przebywają na łonie natury. Chociaż granice zostały już otwarte, to wciąż większość osób preferuje wycieczki po Polsce. Jest to z pewnością bezpieczniejsza forma spędzania wolnego czasu. Podobnego zdania są zresztą Anna Korcz i Anna Mucha. Niedawno obie panie spotkały się w podwarszawskiej miejscowości na kajakach.

Zobacz wideo Ciekawe, jak zareaguje Anna Mucha, gdy przeczyta komentarze pod zdjęciem

Anna Mucha pływa kajakiem

Anna Korcz to prawdziwa kobieta biznesu. Rozwija karierę aktorską, a równolegle prowadzi własny biznes. Gwiazda otworzyła ośrodek wypoczynkowy nad rzeką Wkrą, zaledwie 40 kilometrów od Warszawy. W tym miejscu można zorganizować przyjęcie weselne czy inne imprezy okolicznościowe. Jednak to nie wszystko. W ramach atrakcji można również udać się na spływ kajakowy. Niedawno taką formę spędzania wolnego czasu wybrała Anna Mucha wraz z dziećmi. Anna Korcz przyłapała ją na rzece i zrobiła jej zdjęcie.

Kochani! W moim pięknym Zaciszu spotkać można nie lada gwiazdy! Po pięknej Wkrze pływała jakże piękna i kolorystycznie dobrana Ania Mucha ze swą przecudną Szarańczą. Dziękujemy, że nas odwiedziłaś. Fajne miejsce, to i fajni ludzie - napisała pod zdjęciem.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. I choć Anna Mucha pochwaliła się nogami, to internauci patrzy głównie na jej brzuch. Niektórzy sugerowali, że Anna spodziewa się dziecka. 

Uwielbiam panie Anie. Obie!
Pani Mucha znowu w ciąży?
Ale chyba brzuszek rośnie? Czyżby z nowym panem dzidzia?

Anna Mucha nie odniosła się do tych komentarzy, ale w obronie stanęła jej imienniczka. 

Nieładnie - napisała Anna Korcz.

Anna KorczAnna Korcz Instagram @anna.korcz.offcial

Popieramy Annę Korcz i również jesteśmy zdania, że nieładnie jest sugerować innej kobiecie ciążę.