Styl Życia

Bartłomiej Topa o nowej rodzinie i relacjach z pasierbicami: Na nowo definiuję swoją rolę. Ma kontakt z synem?

Bartłomiej Topa o nowej rodzinie i relacjach z pasierbicami: Na nowo definiuję swoją rolę. Ma kontakt z synem?
Bartłomiej Topa należy do grona aktorów, którzy nie dzielą się z fanami zbyt często swoją prywatnością. Wiadomo jednak, że mężczyzna ma już za sobą kilka nieudanych związków. Aktualnie cieszy się uczuciem do partnerki, z którą tworzy nową rodzinę. Czy nadal ma czas dla swojego syna?

Bartłomiej Topa był niegdyś związany z Magdaleną Popławską, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Mężczyzna pokazywał się publicznie również z inną młodszą aktorką, Anną Terpiłowską. W ostatnich miesiącach Topa pochwalił się kolejną partnerką, z którą coraz częściej pojawia się na czerwonych dywanach. Czyżby tajemnicza kobieta była miłością jego życia? Bartłomiej chce w końcu zbudować stały związek i wychowywać córki ukochanej. W rozmowie z magazynem "Uroda życia" ujawnił, jakie relacje łączą go z pasierbicami i gdzie w nowej rodzinie jest miejsca dla jego syna z poprzedniego małżeństwa. 

Show-biznes niczego nie zapomina - pamiętacie te znane pary? Ich miłość szybko wygasła.

Bartłomiej Topa dba o relacje z 17-letnim synem

Aktor jest aktywny w mediach społecznościowych, jednak udostępnia posty związane stricte z wykonywanym przez niego zawodem. To z publicznego profilu jego obecnej partnerki możemy dowiedzieć się więcej o ich miłości. Kobieta publikuje na Instagramie czułe zdjęcia z Bartłomiejem i nie stroni od pozowania na ściankach. 

Tymczasem Topa zdecydował się na szczery wywiad, w którym opisuje, jak funkcjonuje jego nowa rodzina. Przyznał, że stara się bliżej poznać córki swojej partnerki i nadrobić lata, których nie mógł z nimi spędzić. 

Jesteśmy obok siebie, obserwujemy się, stajemy się dla siebie nawzajem kimś ważnym, a ja na nowo definiuję swoją rolę. Dużo rozmawiamy, dzielimy się codziennością, wrażeniami z przeżywanych chwil. Starsza jeździ konno, młodsza ma mnóstwo energii i pomysłów – ten nowy dla mnie świat tętni realnym życiem.

Mężczyzna wspomniał również o swoim 17-letnim potomku. Antek to syn aktora z poprzedniego małżeństwa. Topa twierdzi, że pomimo tego, że założył nową rodzinę, wciąż ma dobry kontakt z synem i nie chciałby zniszczyć relacji, która ich łączy. 

Antek mieszka już sam i wpisany jest w moje życie tak samo jak kiedyś. A mój związek poza miłością oznacza też rodzinę. Dla mnie zupełnie nową, fascynującą

Partnerka Bartłomieja Topy podzieliła się z obserwatorami na Instagramie uroczą fotografią, na której widać wtuloną w aktora jej córkę. Widać wyraźnie, że aktor faktycznie utrzymuje dobre relacje z nową rodziną. 

Bartłomiej Topa z pasierbicąBartłomiej Topa z pasierbicą Instagram/ @gab_mierz

BWO