Styl Życia

Bracia Collins u Kuby Wojewódzkiego o wyjeździe do Londynu: To nam uratowało życie, bo skończylibyśmy w więzieniu

Bracia Collins u Kuby Wojewódzkiego o wyjeździe do Londynu: To nam uratowało życie, bo skończylibyśmy w więzieniu
Kuba Wojewódzki gościł w swoim programie braci Collins. Mężczyźni opowiedzieli o początkach swojej kariery i przyznali, że cudem nie trafili za kratki.

Bracia Collins gościli na kanapie talk-show Kuby Wojewódzkiego. O Grzegorzu i Rafale zaczęło być głośno w momencie, gdy wzięli udział w programie "Azja Express". Bracia na co dzień zajmują się tuningowaniem samochodów, a z ich usług korzystali między innymi Christiano Ronaldo i Rita Ora.

Zobacz też: Bracia Collins chcą wyremontować auto pielęgniarki z Gliwic. W ten sposób walczą z hejtem

Bracia Collins u Kuby Wojewódzkiego

Na początku rozmowy Kuba Wojewódzki przypomniał konflikt Rafała z Danielem Martyniukiem. Jeden z braci ostro skrytykował syna Zenona Martyniuka i zarzucił mu brak męskości. Gość Wojewódzkiego nie miał zamiaru tłumaczyć się ze swojego zachowania, a jedynie porównał polski show-biznes z zagraniczny podwórkiem

Ja bardzo impulsywnie reaguje na pewne patologie w polskim show biznesie - przyznał gość.

Dziennikarz płynnie przeszedł do anegdoty, którą przeczytał w książce Rafała „(nie)Odjazdowe życie braci Collins”. Chodziło o przekazanie braciom numeru telefonu Kuby w zamian za 10 tysięcy złotych. Siedzący na kanapie nie chcieli jednak zdradzić, od kogo padła intratna propozycja:

Nie wolno skarżyć. Nie jestem informatorem. Nie chodzi o to, żeby kogoś oczerniać. To było dawno temu. To był pan, który chciał się nieładnie zachować.

Kuba Wojewódzki wypytywał także o wyjazd braci do Londynu, do którego wyemigrowali w poszukiwaniu lepszego życia. Poruszająca historia została opisana w książce Rafała.

Wielu ludzi ma ciężko. Ciesze się, gdy piszą na Instagramie ludzie i mówią, ze ta książka im pomogła.

Goście programu dodali również, że swoją przemianę zawdzięczają cioci, która ściągnęła ich do Londynu:

To nam uratowało życie, bo najprawdopodobniej skończylibyśmy w więzieniu.

W rozmowie poruszono także kwestię samochodów polskich sportowców. Specjaliści od tuningu przyznali, że piłkarze z nad Wisły mogą pochwalić się stosunkowo skromną kolekcją samochodów. Nie zabrakło również wątku dotyczącego relacji miłosnych. Rafał Collins przyznał, że od wielu lat jest zajęty, a związek jego brata ma "status skomplikowanej".

Spodziewaliście się, że Bracia Collins tak bardzo się otworzą?

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."