Styl Życia

Były mąż Joanny Krupy wziął ślub. Wybranka Romaina miała zjawiskową suknię. Pochwalił się zdjęciami

Były mąż Joanny Krupy wziął ślub. Wybranka Romaina miała zjawiskową suknię. Pochwalił się zdjęciami
Romain Zago, były mąż Joanny Krupy wziął ślub. Na Instagramie pochwalił się zdjęciami z sesji ślubnej.

Joanna Krupa i Romain Zago niegdyś tworzyli udaną parę. Chętnie pokazywali się razem, ale po czterech latach małżeństwa poinformowali o rozwodzie. Jak się okazuje nie tylko Joanna ułożyła sobie życie, bo Romain ponownie jest zakochany. Co więcej, zdecydował się także na poważny krok i zalegalizował związek ze swoją ukochaną. 46-latek pochwalił się właśnie zdjęciami z sesji ślubnej. 

ZOBACZ: Joanna Krupa i jej reakcja, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży

Były mąż Joanny Krupy wziął ślub

Romain Zago i jego wybranka Carolina Delgado pobrali się na Florydzie w Maiami. Na udostępnionych zdjęciach widać, że była to nietypowa sesja ślubna, bo zakochani pozują w wodzie. Były mąż Krupy napisał, że ceremonia była niezwykle intymna i prywatna. Towarzyszyła im tylko 10-letnia córka Caroliny. 

To było prywatne tak, jak powinno być. Tak czyste, jak powinno być. Tylko nasza trójka, ponieważ to wszystko, co musi być - napisał pod zdjęciami.

Ukochana Romaina, Carolina, na opublikowanych zdjęciach zaprezentowała zjawiskową suknię ślubną. Kreacja mocno opina ciało. Widać, że jest wykonana z koronki i posiada ogromny tren. Romain na ceremonię założył elegancki czarny garnitur, białą koszulę i muszkę. Para prezentowała się pięknie. 

Kim jest żona Romaina Zago?

Carolina Delgado na co dzień zajmuje się organizacją ślubów i wychowuje 10-letnią córkę. Swoją niezwykłą urodę zawdzięcza m.in. rodzinnym korzeniom, ponieważ pochodzi z Wenezueli.

Romain Zago bardzo się postarał i oświadczył się w nietypowy sposób. Zaaranżował scenę, w której udział wzięła "policja". Gdy razem z Caroliną byli w drodze na kolację, zatrzymał ich podstawiony radiowóz. Policjanci poprosili, aby para opuściła samochód i poinformowali, że Carolina musi sama udać się do domu. Wtedy Romain uklęknął przed ukochaną i poprosił ją o rękę.

DK