Styl Życia

Conchita Wurst i Bill Kaulitz na premierze "Queens of Drags". Co za stylizacje! Conchita bardzo się zmieniła od czasów Eurowizji

Conchita Wurst i Bill Kaulitz na premierze
Conchita Wurst wygrała 59. edycję Eurowizji. Nie tylko piosenka zachwyciła fanów, ale również charakterystyczny wygląd wokalistki. Od pamiętnego występu minęło 5 lat, jednak artystka nie pozwala o sobie zapomnieć. Tym razem u boku Conchity pojawił się Bill Kaulitz, jeden z wokalistów Tokio Hotel.

W poniedziałek w Berlinie odbyła się premiera niemieckiego odpowiednika programu "RuPauls Drag Race" - "Queens of Drags". Conchita Wurst stawiła się na evencie w efektownej różowej sukni z falbanami. Obok niej pozował Bill Kaulitz.

Conchita Wurst i Bill Kaulitz przytuleni na ściance

Uwagę skupiła nie tylko suknia artysty, ale i pozostałe części stylizacji. Thomas Neuwirth (tak naprawdę nazywa się Conchita Wurst) miał mocny makijaż podkreślający oczy, a sukienka odsłaniała owłosioną nogę i równie owłosiony tors. Conchita na wydarzenie założyła lekkie sandałki z diamentową aplikacją, ułożoną w rozchylone usta (mamy nadzieję, że w Berlinie tego dnia było ciepło).

Artyście na ściance towarzyszył Bill Kaulitz, wokalista znany z zespołu Tokio Hotel. Bill ubrany był w czarną prześwitującą koszulę, na którą miał zarzucone futro. Panowie wyglądali oszałamiająco.

Główną prowadzącą program "Queens of Drags" została Heidi Klum, żona Toma Kaulitza, brata Billa. Niestety aktorki i jej męża zabrakło na wydarzeniu, ale Conchita i Bill i tak skradli show.

Conchita Wurst wciąż aktywna

Postać Conchity Wurst powstała w 2011 roku. Wciela się w nią Thomas Neuwirth, 31-letni austriacki artysta. Jako Conchita działa na rzecz środowiska LGBT, ale Thomas podkreśla, że Conchita Wurst to tylko postać sceniczna.

Conchita Wurst wygrała Eurowizję w 2014 roku. Szybko okazało się, że nie jest to jednoroczny fenomen. Drag Queen wydaje kolejne płyty i przeboje, regularnie pojawia się też na finałach Eurowizji.

Michał Szpak - gwiazda Eurowizji komentuję występ Tulii

BO