Styl Życia

Dawid Podsiadło zrobił fanom niespodziankę. To wideo zapiera dech! "Panie złoty"

Dawid Podsiadło zrobił fanom niespodziankę. To wideo zapiera dech!
Minął rok od wspaniałego koncertu Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety sprzedały się jak świeże bułeczki, a Ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć tego, co działo się przy Rondzie Waszyngtona, mają szansę to nadrobić. Dawid wrzucił do sieci fragment zapisu z koncertu.

Dawid Podsiadło popularność zyskał w 2012 roku, kiedy to po roku przerwy ponownie wziął udział w "X Factorze" (w 2011 roku dotarł do bootcampów, jednak jurorzy, nie wiedzieć czemu, nie widzieli w nim wystarczającego potencjału). Już na castingu wszyscy zrozumieli, że to nieoszlifowany diament, który ma szansę zawojować polską scenę muzyczną. Na pierwszą płytę musieliśmy jakiś czas poczekać, bowiem Dawid nie chciał mieć narzucanych warunków poprzez podpisanie kontraktu, który gwarantowało mu zwycięstwo show. Dziś jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w kraju, tworzy muzykę zgodną z samym sobą, a w zeszłym roku wyprzedał nawet cały Stadion Narodowy. Teraz pokazał, co się tam działo.

POLECAMY: Dawid Podsiadło ze sceny zwrócił się do córki prezydenta. "Kinga, taki ładny apel miałaś"

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Dawid Podsiadło zrobił fanom niespodziankę - wrzucił do sieci wideo z fragmentem zeszłorocznego koncertu

28 września 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie zorganizowany został wspólny koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Z okazji rocznicy tego wspaniałego wydarzenia, drugi z muzyków zdecydował się opublikować w sieci jeden ze swoich występów. Dąbrowianin zaśpiewał jeden ze swoich największych hitów - "W dobrą stronę".

Wideo szybko wskoczyło do tzw. karty na czasie, a w komentarzach nie brakuje słów zachwytów. 

Zapłacę dużo za cały nagrany koncert, Dawid, proszę!
Błagam, niech ten koncert wleci na jakiegoś Netfliksa!
Panie złoty, to wydarzenie na narodowym przebiło wszystko do tej pory. Szerokości!

Myślicie, że Dawid wysłucha fanów i opublikuje więcej nagrań? Może teraz czas na Taco!