Styl Życia

Dominic D'Angelica wydał oświadczenie. Zapewnia, że nie jest przestępcą. "W tej chwili jestem tak zraniony"

Dominic D'Angelica wydał oświadczenie. Zapewnia, że nie jest przestępcą.
Dominic D'Angelica po raz pierwszy zabrał głos w sprawie pojawiających się informacji na temat jego przyszłości. Opublikował oficjalne oświadczenie na Instagramie.

Dominic D'Angelica został usunięty z finału dziewiątej edycji "Top Model", po tym jak do sieci trafiły niepokojące informacje na jego temat. Według organizacji non-profit model znajduje się w oficjalnym rejestrze przestępców seksualnych. Stacja TVN zdecydowała się opublikować oficjalne oświadczenie w związku z tą sprawą. "W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału "Top Model"" - podała telewizja.

Sam Dominic D'Angelica dopiero teraz po raz pierwszy zabrał głos.

'Top Model'TVN wydało oficjalne oświadczenie w sprawie Dominica D'Angelica. "Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu"

Zobacz wideo Patrycja z "Top Model" o zakażeniu koronawirusem

Dominic D'Angelica wydał oświadczenie

Dominic D'Angelica wraz z bratem mieli przygotować live'a na Instagramie i wyjaśnić widzom "Top Model" całą prawdę. Okazuje się jednak, że zrezygnowali z tego pomysłu, a sam model opublikował oświadczenie na Instagramie. Napisał w nim:

Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu. Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą seksualnym.

Joanna KuligJoanna Kulig po raz pierwszy pokazała dziecko. Jej syn ma już prawie dwa lata

Dominic D'Angelica dodał również, że obecnie dużo się u niego dzieje i jest to dla niego bardzo ciężki okres.

W tej chwili jestem tak zraniony - dodał.

Model zapewnił też, że niedługo opublikuje post z większą liczbą szczegółów.