Styl Życia

Edward Miszczak planuje emeryturę. "Ostatni rok był dla niego bardzo stresujący". Chce się skupić na narzeczonej [PLOTEK EXCLUSIVE]

Edward Miszczak planuje emeryturę.
Jak udało nam się ustalić, już w przyszłym roku Edward Miszczak ma zamiar przejść na emeryturę i pożegnać się ze stacją TVN. Wiadomo, kto zajmie jego miejsce.

Mimo że Edward Miszczak nie jest celebrytą, to jego życie prywatne i tak cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. To dlatego, że od lat pracuje na stanowisku dyrektora programowego TVN. O Miszczaku zrobiło się jeszcze głośniej kilka miesięcy temu, kiedy to na jaw wyszło, że związał się z Anną Cieślak. Jak udało nam się ustalić, w życiu mężczyzny już niebawem mają zajść zmiany. Nie chodzi jednak o miłość, a o sferę zawodową.

Zobacz wideo Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym"

Edward Miszczak chce przejść na emeryturę

Edward Miszczak od wielu lat kojarzy się w branży ze stacją TVN. To on stoi za popularnością takich programów jak między innymi "Mam talent!". Już za kilka miesięcy prawdopodobnie pożegna się jednak ze swoim dotychczasowym stanowiskiem.

Anna Cieślak, Edward MiszczakAnna Cieślak w szczególny sposób dba o Edwarda Miszczaka

Edward w marcu osiągnie wiek emerytalny i planuje przejść na emeryturę. Już wystarczająco dużo w życiu się napracował, zwłaszcza ostatni rok był dla niego bardzo stresujący z powodu pandemii. Obostrzenia w TVN, non stop praca zdalna przy komputerze w domu, szybkie podejmowanie decyzji co do programów, kiedy wiosną ogłaszano lockdown, wprowadzanie na rynek nowych produkcji serialowych. Ten rok był bardzo intensywny i nerwowy. A jeszcze wcześniej w życiu prywatnym Edward miał za sobą bardzo ciężkie dwa lata, kiedy na raka umierała jego żona Małgosia. Przez cały ten czas troskliwie się nią opiekował się mimo nawału pracy. A potem przeżył żałobę - zdradza w rozmowie z "Plotkiem" jedna z pracownic TVN.

W regeneracji i ponownym odnalezieniu radości życia zdecydowanie pomógł mu nowy związek.

Anna Cieślak i Edward MiszczakEdward Miszczak i Anna Cieślak pojawili się na tym samym koncercie. Te zdjęcia wiele mówią o ich relacji

Dlatego teraz, kiedy znalazł szczęście w życiu prywatnym, chce się wreszcie nacieszyć życiem. Zwłaszcza, że Ania bardzo o niego dba i dodała mu nowej energii. A on jest dla niej prawdziwą opoką. Inspirują się nawzajem i na pewno nie będą się ze sobą nudzić.

Według naszych ustaleń Edward Miszczak już nieformalnie naznaczył swoją następczynię w TVN. Jest nią szefowa TTV Lidia Kazen, którą już od dłuższego czasu przygotowywał do tej funkcji.

Pani Lidia została już zaakceptowana przez prezes Discovery, Katarzynę Kieli, która uważa, że jest to świetny pomysł.

Związek Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak nabiera rumieńców. Para jest już po zaręczynach i obecnie przygotowują się do ślubu.