Styl Życia

Emma Stone zaręczyła się! Jej partner pokazał zdjęcie pierścionka. Rzeczywiście jest czym się chwalić

Emma Stone zaręczyła się! Jej partner pokazał zdjęcie pierścionka. Rzeczywiście jest czym się chwalić
Emma Stone już wkrótce wyjdzie za mąż. Aktorka wraz ze swoim parterem Dave'em McCary'm pochwalili się pierścionkiem zaręczynowym.

Emma Stone konsekwentnie oddziela swoje życie prywatne od zawodowego. Aktorka rzadko pojawia się obok swojego ukochanego na czerwonych dywanach i tak samo sporadycznie opowiada o swoim życiu uczuciowym w mediach. Od jakiegoś czasu spekulowano, że wyszła za mąż, jednak informacje okazały się jedynie niesprawdzonymi plotkami. Teraz już nie mamy wątpliwości, że wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Właśnie się zaręczyła. 

Emma Stone się zaręczyła

Emma Stone od ponad dwóch lat jest związana z reżyserem i scenarzystą "Saturday Night Live", Dave’m McCary’m. Wszystko wskazuje na to, że para już niedługo sformalizuje swój związek. Dave oświadczył się Emmie, a ta przyjęła jego propozycję, czym przyszły pan młody pochwalił się na Instagramie. Zamieścił wspólne zdjęcie, na którym chwalą się pierścionkiem zaręczynowym. 

Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na ślub!

Fit Lovers swoje zaręczyny pokazali na YouTube. Teraz tylko u nas opowiadają o ślubie. "Nie wiem, czy się tam pomieścimy":

RG