Styl Życia

Finał Miss World 2019 za nami. Triumfowała Toni-Ann Singh z Jamajki. A jak poradziła sobie polska reprezentantka Milena Sadowska?

Finał Miss World 2019 za nami. Triumfowała Toni-Ann Singh z Jamajki. A jak poradziła sobie polska reprezentantka Milena Sadowska?
Toni-Ann Singh została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata. Ma zaledwie 23 lata i pochodzi z Jamajki. Polkę zostawiła niestety daleko w tyle.

Konkursy piękności stale cieszą się niebywałą popularnością. Jakiś czas temu w naszym kraju wybrana została Miss Polonia 2019, a w sobotę w Londynie fani konkursu wyłonili Miss World. Kto nią został? 

Toni-Ann Singh z Jamajki Miss World 2019

Tegoroczny konkurs odbył się w stolicy Wielkiej Brytanii. Nie jest to przypadkowe miejsce, bowiem to właśnie tam w 1951 roku wybrana została pierwsza Miss World, którą okrzyknięto Szwedkę, Kicki Håkansson. W tym roku triumfowała Jamajka i reprezentująca kraj Toni-Ann Singh. 23-latka nie kryła wzruszenia i kiedy ustępująca Miss wręczała jej koronę, popłakała się ze szczęścia. Podobnie było kilka chwil później, kiedy padła w objęcia najbliższych. 

Polka kandydatka do tytułu najpiękniejszej kobiety świata niestety nie weszła do finałowej 40. Milena Sadowska musiała bardzo szybko pożegnać się z konkursem, ale doświadczenie i znajomości jakie zdobyła podczas przygotowań zachowa ze sobą do końca życia. 

Wiedzieliście, że Kasia Szklarczyk startowała w wyborach piękności? Posłuchajcie, co nam o tym powiedziała.