Styl Życia

Fotografka Anny Lewandowskiej zrobiła bezdomnemu zdjęcie. Ten jest dziś znanym modelem. "Nie mogłam się powstrzymać"

Fotografka Anny Lewandowskiej zrobiła bezdomnemu zdjęcie. Ten jest dziś znanym modelem.
Marta Wojtal zrobiła dwie fotografie chłopakowi z Izraela. Kiedyś był bezdomnym, dziś robi karierę w modelingu.

Marta Wojtal jest uznaną i bardzo uzdolnioną fotografką. Artystka pracuje z największymi nazwiskami z polskiego show-biznesu. Robiła zdjęcia m.in. Annie Lewandowskiej, Marinie Łuczenko-Szczęsnej, Martynie Wojciechowskiej, Kindze Preis czy Maciejowi Musiałowi. Fotografka podróżuje po całym wiecie, by robić sesje dla znanych marek. Podczas jednej z takich delegacji przypadkiem spotkała chłopaka, któremu strzeliła kilka fotek. Dziś robi ogólnoświatową karierę. 

Marta Wojtal: Nie mogłam się powstrzymać, aby nie poprosić o zdjęcie

Marta Wojtal na swoim Instagramie podzieliła się niesamowitą historią. Fotografka w grudniu 2017 roku była w Izraelu, gdzie robiła sesję zdjęciową dla firmy Kazar. Wówczas zobaczyła bezdomnego chłopaka, który spacerował z psem. Wojtal czuła, że musi zrobić mu zdjęcie. 

Ten chłopak szedł po plaży z psem, nie mogłam się powstrzymać, aby nie poprosić, czy mogę mu zrobić zdjęcie. Wtedy opowiedział nam swoją historię. Jest bezdomny, mieszka tam, gdzie go poniesie, w tamtym czasie jego domem była plaża w Izraelu... - napisała artystka.

Wojtal postanowiła pomóc chłopakowi, bo widziała w nim ogromny potencjał. Rozesłała więc jego zdjęcia.

Życzyłam sobie, by zrobił wielką karierę. Nawet wysłałam jego portret wielu bookerom z agencji modelingowych. Twarz niesamowita. Mi te zdjęcia zajęły 2 minuty - dodała.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Dziś chłopak o instagramowym nicku enoch_chill pracuje jako model. Na swoim koncie ma kilka kampanii reklamowych. 

Internauci zachwyceni

Fani Marty Wojtal byli zachwyceni historią bezdomnego chłopaka. W komentarzach nie kryli też wzruszenia. 

Jeju, mam ciary!
Jesteś niesamowita!
Wow, jaki czad. Gość przepiękny - pisali.

A jak wam się podoba historia modela?

AG