Styl Życia

Gwiazda "Szansy na sukces" urodziła w szóstym miesiącu. "Lęk o życie mojego przedwcześnie narodzonego dziecka był ogromny"

Gwiazda
Małgorzata Markiewicz od niedawna jest mamą. Nie od razu poinformowała fanów o porodzie.

Rok 2020 to prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Na świat przyszły pociechy topowych celebrytek, w tym między innymi Anny Lewandowskiej, Małgorzaty Rozenek i Barbary Kurdej-Sztan. Na narodziny dziecka cały czas czekają jeszcze Lara Gessler i Ciocia Liestyle. Do grona mam dołączyła również niedawno Małgorzta Markiewicz, znana z programu "Szansa na sukces".

Kolejne dziecko w show-biznesie

Małgorzata Markiewicz, bo o niej mowa, zadebiutowała jako nastolatka w programie "Szansie na sukces". Zwycięstwo w programie zagwarantowało jej udział w Koncercie Debiutów XXXV Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Została wtedy wyróżniona nagrodą radiowej Jedynki.

Markiewicz nadal udziela się muzycznie, jednak od niedawna jej najważniejszym zadaniem jest bycie mamą. Dziecko wokalistki przyszło na świat przedwcześnie, co mocno zestresowało świeżo upieczoną mamę. W długim wpisie na Instagramie kobieta wyjaśniła swoją przerwę od social mediów.

Kochani, jakiś czas temu zrobiłam sobie dłuższaż przerwę od social mediów. Nie byłam wówczas gotowa, aby dzielić się z Wami emocjami, które towarzyszyły mi w tym czasie. Lęk o życie i zdrowie mojego przedwcześnie narodzonego dziecka był ogromny. Jedynym ukojeniem była modlitwa, świadomość wspaniałej opieki nad synkiem oraz wsparcie najbliższych mi osób. Dziś jesteśmy już razem w domu - czytamy.

Przy okazji Małgorzata Markiewicz zdradziła płeć oraz imię dziecka - to Antoś. Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz wideo One urodziły w 2018