Styl Życia

Gwiazdy dosadnie komentują uzasadnienie wyroku TK ws. aborcji. "Rząd PiS z pełną świadomością skazuje kobiety na tortury"

Gwiazdy dosadnie komentują uzasadnienie wyroku TK ws. aborcji.
27 stycznia w godzinach popołudniowych Trybunał Konstytucyjny opublikował uzasadnienie wyroku w sprawie aborcji. Chodzi o decyzję z 22 października 2020, która wywołała ogromne protesty w całym kraju. Polskie gwiazdy nie powstrzymały się od szczerych komentarzy.

Niespodziewanie, po niemal 100 dniach od ogłoszenia wyroku w październiku, Trybunał Konstytucyjny zdecydował się opublikować do niego uzasadnienie. Jego decyzją aborcja w Polsce ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu jest niezgodna z konstytucją. Na ulice miast zdążyły już wyjść kobiety, a w protestach wspierają je znane nazwiska.

Zobacz wideo Gwiazdy protestują

Gwiazdy dosadnie komentują publikację wyroku TK ws. aborcji. "Rząd PiS z pełną świadomością skazuje kobiety na tortury"

Kontrowersyjny wyrok, który rozwścieczył kobiety w całej Polsce, doczekał się publikacji uzasadnienia. Gwiazdy znane z telewizji i internetu szczerze i dosadnie odnoszą się do decyzji, z którą całkowicie się nie zgadzają.

Joanna PrzetakiewiczPrzetakiewicz sprzedaje luksusowy apartament. Opowiedziała nam o dedykowanym lokum dla pomocy domowej

Kasia Tusk

Dziś polskie kobiety zostały pozbawione podstawowych praw człowieka, a rząd PiS z pełną świadomością skazuje kobiety na tortury.

Kasia TuskKasia Tusk instagram/makelifeeasier_pl)

Kinga Rusin

27 stycznia - koniec praw kobiet w Polsce? A może początek prawdziwej rewolucji? Polki nie dadzą sobie tak łatwo zabrać wolności i swoich praw! Zapamiętajmy tę datę.

Kinga RusinKinga Rusin instagram/kingarusin

Jakob Kosel z córkąWzruszony Jakob Kosel pokazał nowe zdjęcia córki. "Od wczoraj mam w domu dwie współlokatorki"

Monika Olejnik

Jest uzasadnienie w sprawie aborcji. No i mamy niepotrzebny chaos! Czy po raz kolejny władza odwraca uwagę od innych problemów?

Kuba Wojewódzki

#again.

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki instagram/kuba_wojewodzki_official

Anja Rubik

Anja RubikAnja Rubik instagram/anja_rubik