Styl Życia

Ile zarabiają Roksana Węgiel i Viki Gabor? Te stawki zaskakują. Roxie zdecydowanie prowadzi w tym zestawieniu

Ile zarabiają Roksana Węgiel i Viki Gabor? Te stawki zaskakują. Roxie zdecydowanie prowadzi w tym zestawieniu
Najpopularniejsze nastolatki w Polsce, czyli Roksana Węgiel i Viki Gabor, nie zwalniają tempa. Sumy, które dostają za występy, wprawiają w osłupienie.

Roksana Węgiel w 2018 roku wygrała Eurowizję Junior. Od tego czasu jej kariera wciąż nabiera tempa. Młoda piosenkarka ma za sobą m.in. występ w reklamie i cały czas koncertuje. Jesteście ciekawi, ile zarabia 14-latka?

Ile zarabia Roksana Węgiel?

Jak podaje informator portalu wp.pl, Roksana Węgiel za jeden koncert jest w stanie zarobić do 30 tys. złotych. Na przyszły rok ma już zaplanowanych w Polsce 12 koncertów. Za tę trasę koncertową młoda artystka zarobi około 360 tys. złotych. Powalająca suma, prawda?

A to z pewnością nie koniec występów Roksany, bowiem są zaplanowane tylko do lipca. Dodatkowo 14-latka zarabia jeszcze na lokowaniu produktów, a te propozycje ciągle spływają do młodej gwiazdy. Tutaj piosenkarka również bardzo się ceni. Taki koszt wynosi od 200 do 300 tys. złotych.

Viki Gabor poszła w ślady starszej koleżanki. Rok później wygrała konkurs Eurowizji Junior i prężnie rozwija swoją karierę. W sylwestra zagra w Zakopanem u boku największych gwiazd.

Ile zarabia Viki Gabor?

Viki Gabor wprawdzie na razie może pomarzyć o stawkach, które dostaje Roksana, jednak na swoje nie może narzekać. Młoda piosenkarka za dwie, trzy piosenki jest w stanie zarobić od 10 do 20 tys. złotych. Jak na początek kariery to bardzo dużo.

Na ten moment Viki nie zarabia przy lokowaniu produktów, jednak naszym zdaniem to tylko kwestia czasu. W końcu jest tak samo uwielbiana w środowisku młodzieży, jak jej starsza koleżanka Roksana.

Biznesy polskich gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces:

Sumy zaskakują, prawda?

BO