Styl Życia

Jennifer Lopez świętuje urodziny dzieci na Instagramie. Pokazała rozczulające zdjęcie z przeszłości

Jennifer Lopez świętuje urodziny dzieci na Instagramie. Pokazała rozczulające zdjęcie z przeszłości
Jennifer Lopez, pomimo wielu obowiązków i kariery, zawsze znajduje czas dla swoich pociech. Z okazji ich urodzin wstawiła na Instagram uroczą fotografię sprzed lat.

Jennifer Lopez jest ostatnio w doskonałej formie - i to pod każdym względem. Niedawno piosenkarka pochwaliła się swoją nienaganną figurą, a wiele gwiazd pozazdrościło jej płaskiego brzucha. Jeśli natomiast chodzi o występy sceniczne wokalistki, to wszyscy pamiętamy jeszcze jej ostatnie show na Super Bowl 2020, podczas którego mogliśmy podziwiać także córkę diwy. Możemy więc zauważyć, że pomimo aktywności na wielu polach, piosenkarka nigdy nie zapomina o swoich dzieciach. Wręcz przeciwnie - stara się, by uczestniczyły w ważnych dla niej wydarzeniach.

Dzieci gwiazd na Instagramie. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo!

Jennifer Lopez świętuje urodziny dzieci na Instagramie

W niedzielę, 23 lutego, ukochane dzieci Jennifer Lopez - bliźnięta Emme Anthony i Maximilian David Muñiz - obchodzą swoje urodziny. Nic więc dziwnego, że z tej okazji piosenkarka wstawiła na swój Instagram urocze zdjęcie z przeszłości. Na fotografii można zobaczyć dwie maleńkie pociechy wokalistki, które ta, we wzruszającym podpisie, pieszczotliwie nazywa "kokoskami":

Wiem, że macie już 12 lat, ale dla mnie zawsze będziecie małymi dziećmi. Wszystkiego najlepszego dla moich pięknych kokosków!

Post Jennifer Lopez spotkał się z niezwykle pozytywnym przyjęciem przez jej fanów. W komentarzach składali dzieciom piosenkarki najlepsze życzenia:

Wszystkiego najlepszego dla obojga! Niech Wam Bóg błogosławi! Cieszcie się chwilą, gdziekolwiek jesteście!
Nie mogę uwierzyć, że to już 12 lat! Wciąż pamiętam tę sesję dla magazynu. Najlepsze życzenia dla bliźniaków!
Wszystkiego najlepszego dla zawsze Twoich kokosków.

Trzeba przyznać, że zdjęcie wstawione przez Jennifer Lopez jest naprawdę urocze. Dołączamy się do najlepszych życzeń!

JP