Styl Życia

Joanna Jabłczyńska zazwyczaj stawia na stonowaną elegancję. Nie tym razem. Gołe ramię, kozaki do połowy uda. Petarda! "Kobieta ogień"

Joanna Jabłczyńska zazwyczaj stawia na stonowaną elegancję. Nie tym razem. Gołe ramię, kozaki do połowy uda. Petarda!
Joanna Jabłczyńska zabawiła się modą. Opublikowała na Instagramie zdjęcia w kraciastej sukience. Fanki oniemiały.

Joanna Jabłczyńska od lat wciela się w postać Marty Konarskiej w serialu "Na Wspólnej". Zyskała naprawdę dużą sympatię widzów, dzięki czemu co jakiś czas zapraszana jest na branżowe imprezy. Ponadto spełnia się jako adwokat Joanny Krupy i małymi krokami rozwija instagramowe konto. Właśnie tam opublikowała w środę serię naprawdę ciekawych zdjęć. Bardzo odważnych jak na nią.

Joanna Jabłczyńska w zaskakującej kreacji

Aktorka zapozowała w kraciastej sukience z dekoltem i odsłoniętym ramieniem. Dopasowała do niej długie, czarne kozaki. na zdjęciach przybierała różne miny, z których jedna jest naprawdę ponętna. Dlaczego o tym piszemy? Bo to naprawdę zaskakująca stylizacja, jak na Jabłczyńską. Do tej pory stawiała raczej na sprawdzone - wręcz nudne - komplety podkreślające jej zgrabną sylwetkę, lub zestawy, na które składały się koszula z przyzwoitą długością spódniczki, jak ta na ostatniej konferencji serialu.

Fani delikatnie mówiąc nie mogli wyjść z zachwytu. Ochoczo komplementowali Joannę. 

Rewelacyjne zdjęcia i Asia w cudownych kozakach!
Więcej takich zdjęć, to przyjemność dla oka.
Drapieżnie, elegancko, zjawiskowo!
Kobieta ogień!

Jak Wam podoba się nowa wersja aktorki? My absolutnie ją kupujemy!

Joanna Jabłczyńska zachęca fanów do zdrowego trybu życia i ćwiczeń