Styl Życia

Joanna Koroniewska na czarno-białych zdjęciach sprzed lat. "Cudowny, dziewczęcy urok"

Joanna Koroniewska na czarno-białych zdjęciach sprzed lat.
Joanna Koroniewska postanowiła podzielić się ze swoimi instagramowymi obserwatorami dwoma archiwalnymi fotkami.

Joanna Koroniewska, podobnie jak jej mąż, Maciej Dowbor, chętnie wrzuca fotki na swój instagramowy profil. Jej konto śledzi już ponad pół miliona internautów, a to całkiem przyzwoity wynik. Aktorka regularnie relacjonuje swoją codzienność, jednak od czasu do czasu dzieli się również z fanami fotografiami, które zostały wykonane wiele lat temu. Tak też było i tym razem.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Joanna Koroniewska na czarno-białych zdjęciach sprzed lat

Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiły się dwa czarno-białe zdjęcia. Joanna Koroniewska jest na nich bardzo młodą dziewczyną. Kiedy zostały wykonane te fotografie? Tego niestety nie wiemy, ponieważ Joanna Koroniewska nie podzieliła się tą informacją. Domyślamy się jednak, że na zdjęciach widzimy aktorkę z czasów studenckich.

Jak mówi sam opis pod zdjęciami: słowa nie są potrzebne. Fani Joanny Koroniewskiej ochoczo zabrali się jednak za komentowanie. Pod postem z miejsca pojawiły się zachwyty i komplementy adresowane oczywiście do aktorki znanej między innymi z serialu "M jak miłość".

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w nowym domuJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor budują dom. Jest ogromny. Ma wielki garaż i studio nagraniowe

Cudowny, dziewczęcy urok. Extra!
Jaka Pani piękna.

Niektórzy nie mogli z kolei uwierzyć, że zdjęcia przedstawiają Koroniewska.

To raczej nie Asia, tylko ktoś, do kogo jest bardzo podobna - napisała jedna z internautek.

Koroniewska odpowiada na pytania fanów. Wróci do "M jak miłość"?

Zdjęcie rzeczywiście są bardzo udane, a czerń i biel podkreśliły młodzieńczą urodę gwiazdy. Chętnie zobaczylibyśmy więcej podobnych kadrów.