Styl Życia

Joanna Kulig po raz pierwszy pokazała dziecko. Jej syn ma już prawie dwa lata. Po znanej mamie odziedziczył jedną rzecz

Joanna Kulig po raz pierwszy pokazała dziecko. Jej syn ma już prawie dwa lata. Po znanej mamie odziedziczył jedną rzecz
Joanna Kulig zdecydowała się pokazać synka po raz pierwszy. Wrzuciła zdjęcie na InstaStories.

Joanna Kulig należy do niewielkiego grona gwiazd, które pilnie chronią swojej prywatności. Mimo że aktorka posiada konto na Instagramie, to jednak korzysta z niego wyjątkowo rzadko i nigdy nie publikuje na nim zdjęć swoich bliskich. Tym razem po raz pierwszy postanowiła zrobić wyjątek i wrzuciła zdjęcie synka.

Joanna Kulig urodziła! Pociecha aktorki przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych

Zobacz wideo Tak Joanna Kulig się cieszyła, gdy się dowiedziała, że zdobyła Europejską Nagrodę Filmową

Polecamy również: Netflix pokazał, jak Joanna Kulig śpiewa piosenkę promującą serial "The Eddy". Internauci: Pani głos jest hipnotyzujący

Joanna Kulig pokazała syna

Aktorka została mamą w lutym 2019 roku. Wtedy na świat przyszedł jej syn, o czym poinformował brat gwiazdy "Zimnej wojny", Piotr Kulig, w rozmowie z "Faktem". Zdradził wtedy również, jakie imię Joanna i jej mąż Maciej Bochniak planują nadać swojemu pierwszemu dziecku.

To chłopiec. Najprawdopodobniej będzie miał na imię Janek. Odbiera mi głos ze wzruszenia. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi – powiedział wtedy Piotr Kulig.

Mateusz 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Wpis Mateusza daje do myślenia. Paweł już po ślubie?

Od tego momentu nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć synka aktorki aż do teraz. Joanna Kulig właśnie wrzuciła zdjęcie na InstaStories, na którym widzimy, jak trzyma małego chłopca za rękę. Zasłoniła mu twarz sercem, ale wyraźnie widać, że chłopiec odziedziczył blond włosy po swojej sławnej mamie. Nie da się też ukryć, że rośnie jak na drożdżach! Ciekawe, czy teraz Joanna Kulig częściej będzie go pokazywać w swoich mediach społecznościowych?

Joanna Kulig Instagram/joannakulig_official/

Zobacz także: Joanna Kulig dostała angaż we francuskiej produkcji! Warunki robią wrażenie, ale nie aż takie jak gaża. Tabloid podaje zawrotną kwotę