Styl Życia

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o chorobie Rinke. "Leżał bez ruchu, pod kroplówkami". Wtedy zdecydowała się go poślubić

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o chorobie Rinke.
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są bohaterami najnowszej okładki magazynu "VIVA!". Celebrytka w obszernym wywiadzie wróciła wspomnieniami do ciężkiej choroby, którą przechodził mąż.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zaczęli spotykać się ponad dwa lata temu. Szybko zyskali miano najgorętszej pary rodzimego show-biznesu. Dyrektor kreatywna marki La Mania i popularny producent telewizyjny nie ukrywali swojego szczęścia przed mediami. Wręcz przeciwnie, regularnie relacjonowali wspólne sielskie życie w mediach społecznościowych, a nawet w telewizji. Jak się okazuje, nawet w życiu Joanny Przetakiewicz pojawiły się czarne chmury, o czym sama zainteresowana opowiedziała w najnowszym wywiadzie. 

Joanna Przetakiewicz pokazała drugą suknię ślubną

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o chorobie Rinke 

W lutym br. Rinke Rooyens zachorował na zapalenie płuc. Joanna widziała, że jego stan z dnia na dzień jest coraz gorszy, więc postanowiła zadzwonić do jego ojca, aby ten przyleciał do Warszawy zobaczyć się z jej ukochanym.

Gdy zobaczył syna, powiedział, tego nigdy nie zapomnę, że Rinke jest jak "tonący ptak", że już nic do niego nie dociera… Patrzyłam na niego. Leżał bez ruchu, pod kroplówkami, miał zamknięte oczy. Czy naprawdę mogłabym go stracić? Czy trzeba strachu, by przewartościować życie, dostrzec, co naprawdę jest ważne? - opowiadała Joanna na łamach "VIVY!".

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz pokazała nagranie z wesela. Wiadomo, kto złapał bukiet

W rozmowie z magazynem celebrytka zdradziła również, że o pomoc poprosiła bioenergoterapeutę. Ten poradził jej, że Rinke wyleczy coś, co ona mu powie. Troskliwa Joanna nie wahała się ani chwili i jeszcze tego samego dnia pojechała do szpitala.

Był już wieczór, nie zastanawiając się, wsiadłam w samochód, wróciłam do szpitala i, stojąc nad jego łóżkiem, powiedziałam: "Kochanie, musisz wyzdrowieć! Musisz wstać, bo potrzebuję cię na kolejne 50 lat życia! Chcę być tylko z tobą i chcę być twoją żoną"– wspomina Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz po ślubie zmieniła nazwisko. Inicjały brzmi światowo

I ja się wtedy obudziłem. Wyzdrowiałem w przeciągu najbliższych dni - dodał Rinke.

Urocze?

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała niepublikowane wideo z wesela