Styl Życia

Jolanta Kwaśniewska oceniła postawę Agaty Dudy. Pierwsza dama nie będzie zadowolona. "Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku"

Jolanta Kwaśniewska oceniła postawę Agaty Dudy. Pierwsza dama nie będzie zadowolona.
Jolanta Kwaśniewska była ostatnio gościem audycji w Radio Zet. Podczas wywiadu prowadząca nie omieszkała podpytać o Agatę Dudę. Ta odpowiedziała krótko, a jednak dosadnie.

Jolanta Kwaśniewska przez dziesięć lat reprezentowała nasz kraj jako żona urzędującego wówczas prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Jej działalność społeczna była na tyle intensywna, że w rankingach na najlepszą pierwszą damę, nieustannie wygrywa. W najnowszym wywiadzie odniosła się do działalności żony Andrzeja Dudy. 

Jolanta Kwaśniewska mocno o Agacie Dudzie

Działalność Agaty Dudy od samego początku budzi mieszane uczucia wśród opinii publicznej. Urzędującej pierwszej damie zarzuca się, że nie zabiera stanowiska w wielu ważnych sprawach m.in. dotyczących spraw kobiet, strajku nauczycieli, czy niepełnosprawnych. Jolanta Kwaśniewska była gościem Radia Zet i w rozmowie z Beatą Lubecką wyraziła swoje zdanie na temat Agaty Duda. Jej wypowiedź jest krótka, jednak dosadna. 

Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku, który widzimy. Świetnie prezentuje się w mediach- skwitowała Kwaśniewska.

Patrząc na poczynania Agaty Dudy, trudno nie zgodzić się z Kwaśniewską. Myślicie podobnie?

Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony:

RG