Styl Życia

Julia Roberts ma anoreksję? Tabloid twierdzi, że waży 39 kg. Na okładce wygląda jak cień człowieka. Porównaliśmy ją z aktualnymi zdjęciami gwiazdy

Julia Roberts ma anoreksję? Tabloid twierdzi, że waży 39 kg. Na okładce wygląda jak cień człowieka. Porównaliśmy ją z aktualnymi zdjęciami gwiazdy
Julia Roberts jest niewątpliwie piękną kobietą, ostatnio bardzo mocno schudła. Niepokojące wieści dotarły do nas zza oceanu.

Julia Roberts to jedna z najbardziej popularnych aktorek w całym show biznesie. Zabłysnęła w roli prostytutki Vivian w filmie "Pretty Woman" uznawanego za kultowy. 52-latka na ściankach prezentuje się bardzo dobrze, co udowodniła pojawiając się na London Fashion Awards. Jednak została ostatnio przyłapana przez fotografów. Widzimy na nich, że jest bardzo chuda. 

Julia Roberts ma zaburzenia odżywiania?

Na łamach tabloidu "New Weekly" pojawiła się na okładce z powodu bardzo niskiej wagi. Podobno aktorka jest na skraju załamania z powodu kryzysu małżeńskiego. Julia próbuje utrzymać swoje 17-letnie małżeństwo z Dannym Moderem. Informator gazety zdradził, że podczas ostatniej wycieczki do Los Angeles aktorka wyglądała na wyjątkowo wychudzoną. Przyjaciele Roberts są przerażeni tym stanem i jak bardzo schudła w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Zawsze była szczupłą kobietą, ale te kości policzkowe teraz są przerażające. Ona teraz waży zaledwie 39 kilo! - twierdzi źródło "New Weekly".

Twierdzi, że aktorka żyje pod ogromną presją i przez to nie odżywia się prawidłowo. Do tego popada w paranoje. 

Presja wywierana na jej idealne małżeństwo jest straszna. Roberts jest przekonana za każdym razem, gdy Danny wyjeżdża, by filmować znajdzie nową kobietę. Julia wpada w paranoję i krzyczy na cały dom - mówi informator tabloidu.

Podobno problemy pary trwają od kilku miesięcy, jednak teraz aktorka wygląda jak cień. Podobno zaczynają się pierwsze objawy anoreksji. 

Może to wynikać ze stresu i zazdrości o Dannego albo żeby zwrócić na siebie uwagę. Być może trochę jedno i drugie - mówi osoba z otoczenia aktorki.

Źródło magazynu podaje, że lada dzień mogą wnieść pozew o rozwód, a mąż Roberts może chcieć zabrać połowę majątku, dzieci na Hawaje i nigdy nie wrócić. Fotografowie przyłapali Julie bez makijażu i zaniedbaną. Taki wygląd aktorki jest trochę niepokojący, dlatego sprawdziliśmy inne aktualne zdjęcia gwiazdy, żeby dowiedzieć się, jaka jest prawda. Okazuje się, że aktorka nie wygląda tak, jak na okładce. Najwidoczniej grafik przesadził, żeby wzbudzić sensację.

DK

ZOBACZ: Justyna Żyła opowiedziała o reakcji dzieci na rozwód.