Styl Życia

Julia Wieniawa znów jest zakochana? Całowała się w kasynie z mężczyzną z show-biznesu. To niezły przystojniak [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa znów jest zakochana? Całowała się w kasynie z mężczyzną z show-biznesu. To niezły przystojniak [TYLKO U NAS]
Czy Julia Wieniawa spotkała na swojej drodze kogoś wyjątkowego? Nasz informator donosi, że tak właśnie może być!

Odkąd Julia Wieniawa stała się osobą publiczną, mogliśmy obserwować, jak rozwijały się jej dwa dosyć poważne związki - z Antkiem Królikowskim i Baronem. Niestety żaden z nich nie przetrwał próby czasu, a młoda aktorka postanowiła przede wszystkim skupić się na własnej karierze. Jednak czy Julka mogła się znowu zakochać? To bardzo możliwe!

Julia Wieniawa całowała się ze znanym chłopakiem

Nasz informator donosi, że spotkał Julię Wieniawę w jednym z warszawskich kasyn. 20-latka podobno bawiła się świetnie i to w nie byle jakim towarzystwie. U jej boku widziano finalistę konkursu Mister Polski 2019, Jakuba Bzdawkę.

Widziałam Julkę w kasynie, jak całowała się z chłopakiem. Jego twarz wydała mi się znajoma. Szybko ogarnęłam, że w końcu obserwuję go na Instagramie - twierdzi nasze źródło.

Kuba pochodzi ze Świecia, a od ponad dwóch lat mieszka w Warszawie. Na co dzień pracuje jako przedstawiciel handlowy. Myślicie, że to coś poważnego?

Julia Wieniawa jest teraz w świetnej formie! Sprawdźcie, jakie ćwiczenia wykonuje:

KB